Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki kislányra barna és kék...

Ciki kislányra barna és kék ruhát adni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki?Ezt olyan hülyeségnek tartom ha egy kislányt csak rózsaszínbe lehet öltöztetni!Az a ciki ha szegény fiún van rózsaszín.
2011. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A babarózsaszín és tsai ezerszer cikibbek.
2011. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Miért lenne az? Vagy talán mindig rózsaszínbe kellene öltöztetni egy kislányt? Ugyan már! Ami neked tetszik, azt add rá, nem a szín a lényeg :)
2011. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is lányom van, és nekem nem ciki a kék és a barna ruha. Annyi, hogy nem egyszínűben szoktam öltöztetni, tehát barna nadrág barna felsővel, és kék nadrág kék felsővel, hanem valamilyen más színűt adok rá. Sosem néztek még rám ferde szemmel, amiért kék, zöld, barna, vagy bármilyen "fiús" színű ruhát adtam a lánykámra.
2011. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki?Az én kislányomnak is vannak ilyen színű ruhái.Barna kabát,kék pulcsi,melegítőnadrág,stb.Ezeket mind kaptuk és rá is adom,ettől nem fog kisfiúvá változni.Persze van sok rózsaszín,piros és lila ruhája is.Amúgy a kislányomat(13 hós)nézték már úgy fiúnak,hogy fülbevalója van,rózsaszín pulcsiban és lila kisnadrágban volt és a rózsaszín triciklijén ült.Megkérdezték,hogy kisfiú vagy kislány? :-) Na ettől én is "hülyét" kaptam.....
2011. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Nem tudtuk, hogy fiunk vagy lányunk lesz, ezért fehér bodyt, fehér rugit, fehér sapit és barna bundazsákot vettünk, abban hoztuk haza a kórházból a kislányunkat tavaly télen. Nem éreztem cikinek, hogy nem barbie-s :)

Amikor zavart -már később, hogy mindig rákérdeznek a nemére, akkor a babakocsiba vettem rózsaszín takarót, hogy egyértelmű legyen :) Vannak gyönyörű világoskék ruhái is :) Ja, a kocsink meg sötétkék :)

2011. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A barna rózsaszínnel, vagy sárgával nagyon szép, valami szép virágmintával, vagy a világoskék sárgával, szintén lányos mintákkal, szerintem teljesen jó.
2011. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az első gyermekem kisfiú,a második kislány.Én is úgy vagyok vele,hogy nem akarom mindig rózsaszínbe öltöztetni.A kisfiamról maradtak olyan szép világoskék és barna ruhák,hogy nincs szívem eltenni őket.Gondoltam jó lenne a kislánynak is.Akkor nem ciki :-) Köszi!
2011. szept. 24. 15:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Hááát, ha nagy markolós autó van rajta és így kék, akkor nem, ha unisex kék, barna, akkor igen.

Én csajosan öltöztetem a kislányomat, de a válaszokból ítélve, lehet, hogy már ez is ciki.

Nekem is 1. fiú, de a lányomon nem tetszett a pasis, igazán pasis ruha, így újat kapott.

De különbözőek vagyunk. Én eladtam a kisfiú ruhákat jó áron.

2011. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8hónapos lányom ma full rózsaszínben pompázott. És lekisfiúzták.

Ezek után nem tök mindegy, hogy kék markolós póló vagy rózsaszín hercegnős?

Van a bátyjáról maradt ruhája szarvasos nagyon barna body, kék kishapsis is. A fiamnak meg a rózsaszín pl kifejezetten jól áll a bőre a szeme valahogy még pasisabb tőle.(nem járatom rózsaszínben, de attól még jól áll neki, ha nagyobb korában erre rájön a csajok pipilnek majd utána)

2011. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!