Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Kislányom 8 hónapos...

SOS! Kislányom 8 hónapos borzasztóan nyűgös nem akar enni semmi nem jó láza nincs! Adhatok neki Nurofen szirupot nyugtalanságra ha egyébként láztalan? Dokink csak holnap este van!

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd békén,itasd.Majd eszik,ha éhes.Időváltozás van,az én fejem is fáj,pedig nem szokott.Neki is lehet rossz napja
2010. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a foga? Adhatsz neki, mert ha a foga, az akkor fájdalomcsillapító. De ha van Viborcol kúp, az is jó.
2010. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is a Viburcol-t javasolnám! Azt adhatod akkor is,ha csak simán nyugtalan. Homeopátiás,nekünk nagyon bevált.
2010. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kúp nincs itthon sajna :(Lehet a foga az alsó kettő van kint a felsők még sehol pedig 1 hét és 9 hósak leszünk!Ma ebéd után hányt is:(A Nurofenre az van irva hogy 3x 2.5 ml adható!én 2 ml adtam most estére.
2010. márc. 8. 20:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Én sajnos köhögök és fáj a torkom a nagyszülők itt voltak rá 2 napra benáthásodtak:(Szóval lehte hogy tőlük kaptunk el valamit:(
2010. márc. 8. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!