Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb? 3 éves...

Melyik a legjobb? 3 éves lázas kisfiamnak (se nátha, se torokfájás, csak láz), melyik a legjobb szerintetek: Nurofen, Mexalen, Germicid? És kúp vagy szirup? Köszi a tapasztalatokat!

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Nurofen szirupot adok neki. Szerintem ilyen nagy gyereknek már felesleges a kúp, jobb a szirup. Germicidet mi csak akkor használtunk, ha a Nurofen nem használt, mert mikor született, a dokinéni azt mondta, ez elég erős. Az elmúlt 3 év alatt kb. került elő. Mexalenről nem tudok.
2011. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nurofen szirup, nekünk az vált be. A kúpot nagyon nem szereti, ahogy felteszem neki nyomja is ki egyből.
2011. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem jó.Antipyreticum a legeslegjobb,orvos írja fel,kúp.Azonnal,fél órán belül leviszi a legmagasabb lázat is,hűtőfürdő nélkül.Ezek a vény nélkül kapható lázcsillapítók semmit sem érnek,a Germicid pedig kisbabáknak való.
2011. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kisfiam is nurofent kap.épp mi is most vagyunk egy ilyen lázba,mint ti.semmi nincs csak láz.elvittem dokihoz és kicsit hólyagos a torka(nem fájlalja,ugyhogy szerintem épphogy csak).vírusfertőzése van.napi 3x nurofen pár napig meg a köptető.
2011. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Germicid én is úgy tudom kicsiknek való 1 éves korig vagy 10 kilóig max.

3 évesnek már én se adnék kúpot, már a 2 évesemnek se szívesen mert már mondja hogy ne a fenekembe ...szóval nem lehet neki hú de klassz érzés.

Csak akkor adnék kúpot ha a szirup nem használ. Legtöbbeknek a Nurofen jön be, nekünk az magas lázra nem jó sajnos, így általában Panadol szirupot adok és ha nem viszi le akkor jöhet végszükség esetén az Antipireticus kúp (amit egy előző válaszoló írt).

2011. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meg pont h kúp párti vagyok.Az én fiam,ha lázas,akkor hány,ha szirupot adnék neki,akkor vszínű az is kijönne,így semmit sem érne.A kúpra szoktam tenni egy pici krémet,egy fél pillantás alatt becsusszan neki,és nagyon gyorsan fel is szívódik.Kinek mi jön be..
2011. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és az emésztőrendszerét sem terheli meg a kúp.A szirup keresztül megy rajta.
2011. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, az biztos hogy a kúp sokkal sokkal gyorsabban hat!! Főleg a szirupot általában ugye nem is éhgyomorra adjuk be így tovább tart a felszívódása. Addig meg még feljebb mehet a láz.
2011. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 3 éves, és kúpot adok neki lázra. Mexalent használunk, eddig még mindig levitte a lázát. Nem szeretem a szirupokat, mert ahogy már írták, megterheli az emésztőrendszerét.
2011. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!