Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S Miért nem akarja...

S. O. S Miért nem akarja lassan 9-hó babám esti vacsira elfogadni a tápszert? Mit adhatok neki még.

Figyelt kérdés
8-kor van vacsi,mindig ordít hogy nem akar enni,pedig uzsira csak gyümi van.
2010. márc. 8. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ugyanez a helyzet. Kisfiam 10hónapos lesz,és 2 hete nekem sem akarja meginni a tápszert, csak nagyon minimálisat. Lehet hogy nem ízlik neki, és azért nem eszi meg. Próbálj meg másikat venni. Holnap én is ezt teszem.
2010. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tudom h azt mondanátok h dili vagyok de én kakot adok a kisfiamnak 9honaposkora ota semmi baja nincs mindent kiprobáltam amugy a tápszert sose ette csak köpdöste kifele 9honapos koráig szopott de miota nincs tejem csak kakozik de csak a nescvik kakot issza amugy kiprobáltam tejpépet rizspépet is meg vagy5 fajta tápszert ja és a nescvik port is a tescoba vettem ano ahoz is csak viz kell probálj ki vmit
2010. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet esetleg,hogy jön a foga és azért nem fogadja el a cumisüveget!? Az én lányomnál volt ilyen időszak...

Megpróbálhatnád esetleg,hogy egy főzeléket,vagy tejpépet adsz neki helyette.

2010. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a tejberiszpépet. Az ízesített formában is kapható, lehet jobban elfogadja és táplál is. Vagy a jó éjt tápszert, az vaníliás.
2010. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell adni már egy 9 hónapos babának tápszert?!!!nincs már rá szüksége!Kóstoltad már a tápszereket?nagyon szar íze van nem csodálom hogy szegény nem eszi meg!!!Próbálj valami kevésbé mű dolgot kitalálni..a kakaó nem is rossz ötlet..
2010. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó okostojás!! tudhatnád hogy 1 éves korukig igen is szükségük van napi legalább FÉL liter tej alapú élelemre!!! a tejpépek meg nagyon hízlalnak!!

az én fiam 9 hónapos, imádja a tápszert, reggel, este kap, csak azzal lakik igazán jól.

2010. márc. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok okostojás!Nem értem miért lázadsz fel!Hiszen te kérdeztél?Minek teszel fel kérdéseket ha nem bírod a válaszokat?Mindenkinek más a véleménye!Nem azért írtam hogy megbántsalak csak nekem ez a véleményem!!!Még jó hogy nem vagyunk egyformák!!!
2010. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elnézést nem a válaszolónak szól!!Elnéztem!!
2010. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!