Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiam egyik...

8 hónapos kisfiam egyik napról a másikra nem akarja elfogadni sem a tápszert, sem a tejpépeket. Tápszert nem váltottunk hónapos óta azt issza. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik nekem hogy ahogy a pocakjába ér a tápszer azonnal síni kezd,mintha bántaná a pociját, büdiket pukizik, 2 napja néha belázasodik olyankor akár 39ig is felmegy, aztán semmi. Mi lehet a gond?

Sajnos a gyerekorvosunk szabin van helyettesítésre pedig csak holnap reggel tudok menni.


2011. aug. 3. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a tápszer csinálja.Lehet van valami felső légúti bántalma,torka,vagy hasonló.Az én lányom minden betegséggel nyákosat kakál,görcsölget,bukik.VAgy valami kis diszkomfort érzés a hasában. Egy Protexinnel nem tudsz bajt csinálni. És próbálj kevesebbszer tápszert adni.Lehet éhes lesz.A láz nem véletlenül jön vissza.Holnapig ennyit tudsz tenni szerintem.HA nagyon durván lázas,akkor marad az ügyelet.Jobbulást a kicsinek.
2011. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!