Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párolt sóskát összeturmixolom...

Párolt sóskát összeturmixolom krumplival, azt adhatom 6hós babámnak? Vagy mit adhatok még? Légyszí írjatok "recepteket"! KÖSZI

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mióta eszik tejen kivül mást? Mert ha nemrég, akkor azért nem sóskával inditanék, sok az oxálsav benne, terheli a vesét, kicsit hagyd későbbre. Pl csinàlhatsz neki sütőtök-csirke-krumplit. Vagy kis brokkoli-répa-pulyka-krumpli főzit, de főzhetsz jó puhára rizst , ahhoz is mehet zöldség és hús. De fagyasztott barackot ha megpucolsz, teszel hozzá rizst vagy krumplit meg szárnyashúst, ez is finom nagyon.
2010. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ehet már padlizsánt, céklát, cukkinit, répát, fehérrépát(kicsit), burgonya, spenót, sóska, sütőtök, brokkoli, barnarizs, alma, banán, őszibarack, sárgabarack, szilva(héj nélkül), Igazábol mindent keverhetsz neki mindennel ami illik egymáshoz. Én 6 hónaposan keztem a husi bevezetését. Remélem tudtam segíteni.

2010. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már 5 hónapos kora óta eszik mást.Répa,krumplin,almán sütőtökön már túl vagyunk.

Fagyasztott brokkoli is jó?Azt összeturmixolom krumplival és répával az úgy jó vagy sok?

2010. márc. 9. 10:11
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat,hasznos volt....
2010. márc. 9. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia,első vagyok. Persze hogy adhatsz brokkoli-répa-krumpli-husit. Finom ez is. Mehet a brokkoli helyett másnap karfiol is. Vagy macerás ugyan, de borsófőzit én ugy adtam ilyen korában, hogy megfőztem a borsót, átpasziroztam egy szitán, hogy elváljon a héjától, külön főztem krumplit és bébirépát, hozzátettem a borsót, kis tápszerrel és kukoricalissztel behabartam és turmix:)
2010. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!