Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nevet adnátok? (kislány)

Milyen nevet adnátok? (kislány)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ötleteket, tippeket szeretnék kérni tőletek lányneveket illetően, ugyanis most várjuk a harmadik babánkat és biztosra vettük, hogy ezúttal fiúnk lesz, így szinte csak fiúneveket válogattunk. Van már két lányunk, olyan nevet keresnénk, ami úgymond "passzolna" az eddigi két névhez és nem lógna ki nagyon a sorból. :)


Első lányunk Leila lett, második kislányunk a Kamilla nevet kapta. Jelenleg a 28. hétben járok és bizony úgy tűnik, megint kislányt várunk. Írnátok nekünk pár szép nevet? :)



2015. aug. 14. 13:25
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Van két lovam, és pont így hívják őket: D

Amúgy nagyon jó lenne szerint ám a Lilla.

2015. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Boglárka 😊
2015. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön a Laura ugrott be, de a Lilla is nagyon passzolna a Leila és Kamilla mellett.
2015. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Egyértelmű, hogy ha ha helyedbe lennék, a kislányomát Lénának nevezném. Kislánynak és felnőtnek is paszol, valamint a Kamillához és Leilához is illik.
2015. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valamiért a Diána ugrott be, de passzolna még a két másik lány neve mellé szerintem a Gréta, Hanna, Anita is.
2015. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég született a kislányom, és Dorottya Rozáliának hívják. Sokáig gondolkodtunk a Katalinon is (ez az én nevem) de végül nem mellette döntöttünk.
2015. aug. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mi a Lorena nevet választottuk. (Nem akartunk túl gyakorit és régimódit sem)
2015. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen 3 szótagút és a-val végződőt, az se árt, ha van benne L, mert így illenek össze. Egy keményebb hangzású nem illene hozzá.

Alina, Aléna, Viola, Mirella, Heléna, Szelena, Angéla, Mabella, Adella, Célia.

2015. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Flóra
2015. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc nevem a Lea. Nem is lenne rossz a többi név közé
2015. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!