Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikerlányoknak ezek közül Ti...

Ikerlányoknak ezek közül Ti melyik neveket adnátok?

Figyelt kérdés

2 kislányunk lesz, nekik szeretnénk nevet választani.


Eddig erre tudtuk leszűkíteni a kört:

Kamilla, Léna, Leila, Blanka, Hanna


Mi a legjobban a Kamilla és a Leila nevek felé hajlunk, de azért szeretnénk megkérdezni másokat is. Ti melyik két nevet választanátok ezek közül a 2 kis picurkának? :)

Vagy esetleg szerintetek is jó lenne a Kamilla és a Leila?



2015. júl. 21. 10:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Egyik sem favorit nalam, de ha csak ezek kozul kellene, akkor Hanna es Blanka. Leilat lehet igy anyakonyvezni, vagy Lejla lenne?
2015. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
71%
Tamara és Barbara
2015. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%
Jó választás! Hanna iszonyat gyakori, a Blankát meg felkapták itt a gyakorin nagyon, de nem nekem nagyon nem tetszik....Még a Léna szép! Talán én ezt választanám, a Leila helyett. De jól döntöttetek!Gratula az ikrekhez.
2015. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nevet választanék, ami felnőttként is használható, elég komoly, és angolszász nyelvterületen is ismert.


A Kamilla nem tetszik, mert egy büdös virágra emlékeztet, és nem csak engem. A Léna jó, de ahhoz valami másik szlávosat keresnék, Olga, Tatjána, Júlia, Anna stb.


Leila - hülye divatnév, nem választanám.


Blanka, Hanna - cuki nevek, de felnőttként egy üzletasszonynak, ügyvédnek? Hááát... A Blanka szerintem nagyon gyerekes.

2015. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Léna, Hanna
2015. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen, már nagyon várjuk a kis csajszikat! :)

Egyébként igen, a Leilát már lehet anyakönyvezni így, ebben a formában is, "i" betűvel. :)


A Tamara nagy kedvence volt a páromnak, azt is felírtuk annak idején, de végül azt kihúztuk a listáról, pont a hétvégén. :)


Várok még azért válaszokat, mert tényleg kíváncsi vagyok, ki mit mond. :)

2015. júl. 21. 10:22
 7/33 A kérdező kommentje:

A Léna nagyon tetszik, de a párom inkább a Kamillára szavazott. Nekem a Kamilla is nagy kedvencem volt, mert szerintem dallamos és nagyon nőies név, de az anyósom például meg húzza rá a száját. :D Viszont tudom, hogy sajnos olyan név úgysem létezik, ami mindenkinek egyformán elnyerné a tetszését. :)


Nagyon köszönöm mindenkinek, aki megírja, hogy mit gondol a nevekről, mert nekem minden válasz hasznos, és minden véleményt örömmel fogadok. :)

2015. júl. 21. 10:30
 8/33 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a Kamilla-Leila párosítás :) esetleg Léna-Blanka!
2015. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nem döntetek rosszul, ha a Kamilla-Leila párost választjátok, nekem nagyon nagyon tetszik. Mindkettő gyönyörű, modern, és viselhető név gyerekként és felnőttként is :) Gratulálok a lányokhoz! :)
2015. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
Kamilláról nekem Károly herceg nője jut az eszembe. Ő nőies? Jujjj.
2015. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!