Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen magas és hány kg 4 és...

Milyen magas és hány kg 4 és fél hós babátok?

Figyelt kérdés

Ti szólnátok a védőnőnek ha úgy gondolnátok nem jól méri a kicsi magasságát?

Engem nagyon zavar hogy szerinte nem nő a kicsim pedig szerintem igenis nő.


2010. márc. 9. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére nálunk nem a védőnő méri, hanem én, aztán csak bediktálom neki az adatokat, amikor havonta egyszer eljön. :) Én biztos szólnék neki, hogy én mennyit mértem és mérjük meg együtt újra, mert szerintem nem annyi.

Amúgy a kislányom 4 és fél hónapos múlt, az akkori adatai: 7,2 kiló és 67 cm.

2010. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 7,4kg es 68cm, mi egyutt merjuk a vedonovel, de biztos hogy szolnek en is, persze tapintatosan:-)
2010. márc. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiam 7.5 kiló és 72 cm, lányom 6,2 kiló és 68 cm volt.
2010. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi hát akkor legközelebb csak nem állom meg szó nélkül, mert tényleg elég idegesítő.

Tudom, hogy ilyenkor már nem nőnek olyan rohamosan mint két-három hónapja de azért nem hiszem, hogy semmit nem nőtt már két hónapja.

2010. márc. 9. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy 2 hónapja lett rosszul mérve...nekem múltkor a hatalmas tömegben mindenki beszélt egyszerre (komolyan vagy 6an vannak bent a tanácsadóban orvos, asszisztens, 3 védőnő,plusz tanulók..)és a lányom súlyát 6700 helyett 6400 nak írták és már elkezdtek kérdezgetni hogy van e rendesen tejem meg miért hizott ilyen keveset stb.

Második gyerek , már nem lehet "megfélemliteni":)))

mondtam nekik hogy otthoni mérlegen mérem és 6700 higgyék el...

Utána még mondták h hát az nem ugyanaz az otthoni mérleg hiába magyaráztam h a kezdetektől azon mérem és egyébként is 4 óránként eszik, aztán alszik, nem sírós szóval nem hiszem h éhezne:))

4 és fél hós most 7500 gramm és 70 centi.

A hosszát meg rendszeresen összevissza mérik...én magamnak itthon lemérem szépen (a pelenkázó legvégéhez a kis buksiját és jól kinyújtom a lábát) pontosan látom, hogy már alig fér el rajta hosszban:)

2010. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!