Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 3 hónapos be van...

Kislányom 3 hónapos be van dugulva éjszaka az orra. Vigyem orvoshoz? Láza nincs, jó kedvű, nappal az orra rendben, de éjjel szörcsög a nózija.

Figyelt kérdés
Sajnos én nagyon náthás vagyok 4 napja. Párom szerint nem kell orvos, de ugye mit tud ő a babákról.... Külföldön élünk, ha otthon lennénk már rég dokihoz vittem volna! A kézi orrszívom egy nagy rakás sza.... Porszívosom meg nincs.
2010. márc. 9. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én egy 3 hónapos babát azért elvinném a dokihoz,és egy rendes orrszívót be kellene szerezni mert nem jó,ha benne marad és visszafolyik a cucc.

2010. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itthon gyógyszertárban lehet kapni porszívósat, az nagyon jó. A kézi nekem sem ért egy fabatkádt sem. Amúgy a pici babáknak fejletlen (vagy mi a pontos kifejezés) az orrnyálkahártyájuk, azért szörcsöghetnek. Ha amúgy nincs megfázva, és nem zavarja az alvásnál, akkor szerintem nem kell orvoshoz vinni. A védőnő mit mond? Vagy külföldön nincs védőnő?
2010. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én náthánál soha nem vittem orrvoshoz. Viszont porszívósat vegyél mindenképpen, mert a többi nem ér semmit. Előte fújd be tengervizes orrsprayvel, hogy fellazítsa a taknyot és védje az orr nyálkahártyáját. ha nem szívod ki és sok van, akkor rámehet a fülére vagy az arcüregére és nem tud aludni, meg enni.
2010. márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a védőnőmet, sajnos 5 hete már nem tudom elérni. És egy hete voltunk dokinál az arcbőre miatt és tuti én ott szedtem össze valamit, ezért félek újra oda menni, mert ha nem beteg a babám komolyan, akor lehet majd lesz onnan.
2010. márc. 9. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen az orvoshoz menetelt én is mindig ezért gondolom meg alaposan. A helyedben még én sem vinném el, végülis csak este szörcsög, amúgy jókedvű. Estére adj neki orrcseppet (ha találsz ilyen kicsinek valót), akkor majd tud aludni rendesen.
2010. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a száraz levegőtől dugul be akicsi orra ezér egy vizes türülköző a radiátorra és jobb lesz a levegő.Próbáld ki vagy vegyél párásítót:P
2010. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Mindenképpen szerezz be porszívós orrszívót, és a patikában lehet kapni tengervizes orrsprayt, ez hatóanyag mentes nem lehet túladagolni de segÍt a lerakodott váladék feloldásában. Kisfiam szintén 3 hónapos és napi négyszeri spray+ porszívó 2 nap alatt rendbettette

2010. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van párásíto készülékem. Sikerült elérnem a védőnőt, ők nem ajánlják a porszívó orrszívót, de vettem tengervízes orcseppet... . Köszi a válaszokat!
2010. márc. 9. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!