Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babáknak milyen...

Tápszeres babáknak milyen vízből készítitek a tápszert?

Figyelt kérdés

Humana, Hipp vagy egyéb bébivízből vagy forraltok?

Ha forraltok, akkor minden evés előtt vagy egyszerre többet felforraltok és csak újamelegítitek?

Ez azért merült fel bennem, mert tegnap elolvastam a Hipp vizen hogy felbontás után 24 óráig használható,azt követően pedig forralni kell. Az én babám csak éjjel 2x kap tápszert, így több napig is elég egy üveg bébivíz. De ha azt is forralnom kell akkor minek vegyem? Ti hogy csináljátok?


2010. márc. 9. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én csapvizet forraltam egy lábasba és azt melegítettem újra.Én csak akkor vettem babavizet ha mentünk valahova.1éves elmúlt én már nem forralom neki.
2010. márc. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én alapvetően forraltam, de mindig volt itthon néhány kis üveges babavíz, vész esetére. Sajnos a drágám nem mindig tudta kivárni amíg kihűl a víz. :D
2010. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak babavízből. Sparban 99 ft 1.5l
2010. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szia én Jana vizet adok.
2010. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Nekem is a hűtési idővel van gondom, nagyon türelmetlen ha feébre és éhes azonnal enni kell :-)

2010. márc. 9. 12:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Szintén Jana baba víz...
2010. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A Spar és a Jana vizet nem kell 24 óra múlva újraforralni mint a Hipp-et?
2010. márc. 9. 12:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Én forralom a vizet biztonságosabbnak gondolom mint a palackozott vizeket,sosem tudhatod mikor csúszhat hiba csomagoláskor vagy palackozáskor.Én termoszba töltöm a vizet amit felforraltam mert az légmentesen zár és melegen is tartja a vizet és semmi sem kerülhet bele.Amúgy a termoszt mindenhova visszük mert kényelmes.Még nagyon hasznos volt nekünk a tápszeradagoló ,egyszerre 3 adagot vihetünk magunkkal.
2010. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szia! Én is csapvizet forralok, de sosem evés előtt. Ha pl. 12 órakor evett, akkor 14 óráig teszek-veszek, majd vizet forralok a következő evésre, így 15-16 órára meg is fő, és ki is hűl, van, hogy melegíteni sem kell, mert még elég langyos. Egy forralás rendszerint 2 evésre elég. Sosem szoktam pont evés előtt forralni a vizet, mert az én babám sem győzi kivárni, míg meghűl.


7 hetes kisfickó anyukája

2010. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De, minden babavizet forralni kell ennyi idő után. Én úgy oldottam meg, hogy ami megmaradt az idő letelte után azt mindig megittam én és kibontottam egy új üveggel. Pont azért használtam ugyanis a babavizet, hogy ne kelljen forralgatni.
2010. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!