Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszeres gyümölcsturmixot...

A tápszeres gyümölcsturmixot milyen cumiból adjátok a babának, amin átfolyik (mennyire sűrű), és hogyan készítitek?

Figyelt kérdés
10hós baba anyukája
2009. jún. 19. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak, főzelékes cumisüvegek azon átmegy, viszont nem tudom mennyire lehet sűrű a tápszeres gyümi.Én tápszerbe sosem rakok gyümit, csak pépbe.Te nem arra gondoltál?Azt viszont picit sűrűbbre csinálom, így könnyen megeszi kanállal a 6 hós kisfiam.
2009. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mam-os főzelékes (X lyukú) cuclit használok ilyenekhez, de aventos üvegen :)

Keverd be a tápszert, az előkészített gyümölcsöt tedd a turmixgépbe és önts hozzá egy kevés tápot (azért ne sokat, mert akkor nagyon fröcsköl), turmixold össze és a végén keverd csomómentesre a többi táppal. Evés előtt rázd fel alaposan.

Biztos a bab ízlésétől is fögg, de a lányom csak szobahőmérsékletűen eszi meg ezeket, langyosan már nem.


Amúgy kipróbálhatod banánnal; sárga, őszibarackkal; almával + csipet fahéjjal; meggyel + csipet fahéjjal de vigyázz, mert ha nem hideg a táp, akkor kicsapódik a fehérje és brrr...;

tulajdonképpen én leginkább idénygyümiből csináltam, és olyan is volt, hogy kevertem az ízeket pl banán+alma; banán+meggy stb...


ki kell próbálni mi jön be a babódnak. sok sikert!

2009. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, miért kell egy 10 hónapos babának cumiból adni ilyen ételeket. próbáld meg pohárból, ha túl híg. ha meg pépesebb, akkor kanállal. 10 hónaposnak már nem kell annyira cumisüveg.főzeléket, meg végképp ne adj neki cumiból...
2009. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de az én véleményem is az, hogy ilyen dolgokat kanállal kell nekik adni. Én nem keverném a tápszert gyümölccsel, inkább Sinlachoz adnám hozzá.
2009. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a turmixokat kanállal adom neki,jobb ha nem szokik hozzá a cumisüveghez.

Pohárbol probáltad már??

2009. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én esténként, mikor már túl fáradt a kislányom kanalazni, a tápszeréhez teszek 1-2 kanál tejpépet. Epreset, barackosat, natúrt ez változó. Szereti, és laktató is.
2009. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az esti tápszerébe gondoltam volna a gyümölcsöt.
2009. jún. 19. 21:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak reggel és este "cumisüvegezünk".
2009. jún. 19. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!