Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám kizárólag a...

4 hónapos babám kizárólag a hátán szeret aludni. Ha oldalra fektetem, addig mozog míg vissza fekszik a hátára. Sajnos lapos lett a feje. Már babapárnát is vettem, de az sem segít. Mi tévő legyek? Lapos fej még kikerekedhet?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
tedd hasra. gondolom forogni még nem tud.
2015. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és jut eszembe az oldalfektetést, ha szabályosan csinálod, akkor lehet megmaradna oldalán..asszem kicsit hasonló a stabil oldalfekvő helyzethez amit elsősegélynél alkalmazunk, ill "pumatartásban" (felső lábá, kezét kissé előre tenni és összetekert pokróccal kell megtámasztani a hátukat.
2015. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha a hátán szeret aludni, akkor aludjon úgy. nappal tegyél érdekes tárgyakat az oldalához, hogy arra fordítsa a fejét, meg persze sokat legyen hason ébren. éjjel meg ha elaludt, finoman fordítsd el a fejét. nem kell ahhoz az egész testének oldalt lennie, elég csak a fejét kicsit elfordítani.
2015. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"ha a hátán szeret aludni, akkor aludjon úgy."

csak emondanám már újszülött koruktól fordítgatják a csecsemőosztályon is őket, minden szoptatás után máshogy teszik le aludni a csecsemősök...

2015. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Altasd háton, napközben pedig minél többet rakd hasra. Nem tudom, mennyire kerekedhet ki a feje, de ha megnő a haja, nem fog, az se fog látszani, ha kicsit lapos. Két babám csak hason tudott aludni, egy csak háton.
2015. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen matraca van? Persze keredik majd, ahogy nő a feje, de ha túl kemény a matraca, pl. kókusz, az sokat ront a helyzeten. Én még csak kókuszmatracosoknál láttam lapos fejet.
2015. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rakd hasra, hatha szereti.

A haja eltakarja majd valamennyire.

2015. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bizony kókuszpárnán aludt, azt mondták, h ez a legjobb. Most már tudom, h nem. Azóta mar nem alszik azon. Napközben az oldalán alszik, mert ha visszafordul, ujra átfordítom. Viszont éjjel ha nem veszem észre, akkor egész éjjel úgy van, mivel csak 1x kel fel.
2015. aug. 16. 12:10
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaaa és most is van haja. Hajas babaként született.
2015. aug. 16. 12:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!