Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felébresztenétek a helyemben?...

Felébresztenétek a helyemben? Most aludt el a babám, de hamarosan olajozni kellene a fejét, meg fürdetni. Attól is félek, nem alszik majd el.3 hónapos.

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ébreszteném. Majd beolajoznám akkor, ha kialudta magát. Te mit szólnál hozzá, ha legédesebb álmodból felkeltenének és nem hagynának békén? Naná, hogy nyűgös lennél.
2010. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem kell komolyan venni a napirendet. Néha lehet kicsit csúszni, ne ébreszd fel szegényt :)
2010. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én sem ébreszteném fel. Nincs semmi,ha egyszer-egsyzer kicsit később kerül ágyba,vagy nem ugyanakkor fog fürdeni... Nem dől össze a rend,ne aggódj!

Inkább legyen kipihent,és jó kedvü!

2010. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudom,nem csinálok belőle gondot,ha hamarabb,vagy később fürdik.csak az elalvás miatt félek,mert ilyenkor kuruttyol éjszakába nyúlóan.aztán hajnalban meg megint kel és másnap tiszta nyűgös lesz.
2010. márc. 9. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Én fel szoktam ébreszteni a babámat ilyenkor már. Különben este ugrálna a fejünkön.
2010. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!megoldódott a gond,felébredt.
2010. márc. 9. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pont tegnapelőtt jártam így 7 hós babámmal.Úgy bealudt délután,hogy ruhástól,mindenestől,kihagyta a fürdést.Nagy gond!Fürdött másnap.Nyugodtan aludt,én meg hagytam.Még csak nem is kelt előbb mint szokott.
2010. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
...én örülök ha végre elalszik...:):):) Szerintem hagyd, majd fürcsizik ha felkel.
2010. márc. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!