Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most, hogy végre lehült a...

Most, hogy végre lehült a levegő, műben altatják a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Én a 20 hónapokra rövid ujjú body adtam zoknival , de azt már levette magáról. Az ablak nyitva , hűvös jön be,később becsukom
2015. aug. 18. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Rövid body és polár takaró.

Én nagyon vékony, ujjatlanban alszok és egy polár takaróval, így nem fázok. Ha fáznék, akkor kapna a gyerek egy nyári hálózsákot és max polárt.

17 hónapos, de az elejétől így csináltam. Mindent egy picivel több, mint ami nekem elég az alváshoz és eddig bejött.

2015. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy hány fokos a szoba (ugye kinek mi számít hidegnek).

Jelenleg 21 fokra hűlt a szobája, így hosszúujjú póló és nyári hálózsák.

Télen 18 fok volt nála, akkor hosszúujjú vastagabb póló és téli hálózsák volt rajta.

2015. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ágyban :)


Viccet félretéve, body + nagyon vékony hálózsák, nyitott ablaknál.

2015. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hosszu ujju body, vékony pizsi plusz a nyári hálozsák. reggelre keze, lába, orra hideg.... kint éjjel 13 fok van, napkozben 17.
2015. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én mindig bajban vagyok, mert hozzám képest mindig melege van. Most sem mertem betakarni , mert állandóan leizzad, vagy ahogy betakarom felébred rá és hisztizik, lerúgja a takarót. Közben meg féltem, nehogy megfázzon. Most is izzadt a feje, törölgettem róla a vizet, kintről meg csak a hideg levegő jön..... Áááá, asszem becsukom az ablakot! Hogy mit nem tudok szenvedni ilyen apróságon!
2015. aug. 18. 20:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Eddig ujjatlan body-ban aludt, de csak azért, mert ha nincs, ami fogja a pelust, képes éjjel levenni magáról.

Tegnap még meleg volt a szobájában, ontotta a fal a meleget, egy laza napozót kapott.

Mára viszont lehűlt a levegő, így rövid ujjú bodyt és vékony pamut pizsinadrágot kapott a gyerkőc. Ő csak ölelgeti, gyűri a takaróját, leveszi magáról, a hálózsákot sosem tűrte, úgyhogy marad a ruha.

2015. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most vittem be a hőmérőt, kiváncsivá tett, hogy hány fokon izzad a gyerekem. :)
2015. aug. 18. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Nalunk még mindig 24-25 fok van, igy ma mar polot kapott a kicsi(1,5)a nagy pedig ujjatlan haloinget(4).eddig pelusban/bugyiban aludtak...takarojuk csak disznek van, mketten azonnal lerugjak..ablak nalunk is nyitva, de a redony le van huzva, szoval eppenhogycsak jon a levego
2015. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ujjatlan body, plusz hosszú ujjú kezes lábas vékony pamut "pizsamatipegő" ami bokáig ér


én ujjatlan bodyt, vagy trikót alapnak tartom ruha alá.

plusz takaró, ert nálunk most hűvös van

2015. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A férjem mindig nevet rajtam: anya fázik, felöltözteti a gyereket! De tökre igaza van! Zoknit ne adj, ha úgy érzed, takard be, ha melege lesz megoldja! Ablak lehet nyitva, frissül a levegő, rövid body elég, zokni nem kell, ha fázom betakarom!
2015. aug. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!