Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babával hányszor...

Fél éves babával hányszor menjünk el egy héten sétálni ilyen időben és mennyi időre?

Figyelt kérdés

2014. dec. 18. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindennap. Hát minimum fél órára, de akár kettőre is.
2014. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ködben, szmogban és mínusz 5 fok alatt nem ajánlott sétálni, de egyébként naponta, mint az előző írta, legalább fél óra, de akár néhány órát is kint lehet.
2014. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi mindennap megyünk legalább egyszer, amikor a tesót hazahozzuk. Ez kb. fél, egy óra. De ha jó az idő délelőtt is megyünk, akkor is 1-2 órára.
2014. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mivel nekem csak kint aludt baba kocsiban, egyszer 10 kor mentünk sétálni és délig aludt. köv séta 3 kor volt és 5 és 6 kötött kelt fel. addig kint volt. esőben és hóban is. szerencsére sosem fázott meg.
2014. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindennap megyünk 1 órára. Ha esik az eső, akkor nem, de ha eláll később, akkor bepótoljuk.
2014. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

gyönyörű idő van, nyugodtan kimehettek akár 2x2 órára is, csak jót tesz neki a friss levegő :)

de azért a napi fél óra kell ha nem is szeretnél többre...

2014. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem heti, hanem napi hányszor?!

Naponta minimum 1 óra! Jó idő van, nincs hideg!

2014. dec. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy héten? Minden nap és legalább egy órát.
2014. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Bármilyen időben (kivéve erős szmog) ki lehet vinni, ha megfelelően fel van öltöztetve.

Szerinted az északi országokban 20 éves korukig a lakásban élnek a gyerekek?

2014. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, eddig mindig kivittem minden nap egy órára, meg akartam tudni jól teszem-e megerősítésképp.

Utolsó: bunkózás nélkül is megértettem volna. :)

2014. dec. 18. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!