Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek, hogy viselik rzt az...

Nektek, hogy viselik rzt az őrült időt a babátok?

Figyelt kérdés
4 hetes a kisfiam, egyszerűen borzasztó a mai nap. Semmi nem jó, sehol nem jó. A pocakjai is egész nap bántotta. Mondjuk az valószínűleg az én hibám. Tegnap ettem 2 szelet vajkrémes, sajtos szendvicset. Most már tuti, nem bírja a tejeset. Én mwg a mai napot. Mindenhol rendetlenség van 😢
2015. aug. 19. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyobbak a fiaim 2 és 4 évesek, de meg vannak őrülve az utóbbi pár napban. Rend nálunk kb 4 éve nincs. :)

Tegnap amíg csili-vilire varázsoltam a konyhát, úgy szétkapták a nappalit, hogy csak na.

Nyugi, szard le a rendetlenséget, ha elalszik a kicsi pihenj te is, nézz valami sorozatot, vagy olvass valami könyvet. Esetleg, ha hazaér apa, menj ki kicsit sétálni.

Kitartás!

2015. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jól, éber, jókedvű.
2015. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem egy éves fiam van. kicsit fáradtabb volt ma, tehát 2-3órát bírt ébren lenni két alvás között, és fél 8 helyett fél 7kor fürdettem és már 7kor aludt. de ezt leszámítva jól, ha fent volt akkor játszott, mosolygós kedve volt.
2015. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 8 hónapos lányom ma szinte egész nap üvöltött. Ő a kánikulát bírta nagyon jól, ahogy bejött a hidegfront, totál megbolondult. Pedig egyébként nagyon jó kedélyű baba.
2015. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!