Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, ezer ilyen kérdés volt...

Tudom, ezer ilyen kérdés volt már, de most komolyan hogyan bírjátok a hőséget? Mivel csillapítjátok magatoknál és a gyermekeiteknél? A kicsik hogy viselik nálatok?

Figyelt kérdés
Eddig tartottam magam, de most már egyre nehezebben viseljük, én is, meg a kicsi is. A lakásban is napról-napra melegebb van, hiába megy a klíma. (Folyamatosan azt sem merem nyomatni, nehogy megfázzunk akkor meg.)
2012. júl. 4. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:

nálunk nincs klima folyamatos 34 fok éjjel nappal......

semmi nem enyhiti

2012. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most már nagyon unom :( Pedig szeretem a meleget...
2012. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 csill79 ***** válasza:

A klímánk bedöglött és nem találunk szerelőt,kislányom 20 hónapos,egész jól bírja,most is pancsolt egyet a fürdőszobában hűvös vízben.Letettem aludni,bevittem hozzá a ventilátort,így könnyebben elalszik.Van a háznak közös kertje,délutánonként ott medencézünk,de még ott is nehezem viseljük,mert nagyon nagyon meleg van.Én nagyon rosszul viselem,nálunk 32 fok van,nem is értem,hogy mások írják a panelban,hogy 29 fok van,mi téglában lakunk,árnyékos oldalon,mégis 32 fok van,és állítólag még a jövő hét is végig ilyen lesz:(((

Kiartás mindenkinek,majd csak átvészeljük valahogyan.

2012. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
non-stop nyitva az összes ablak, így folyamatosan jár a levegő a lakásban. meelg van,de egészen elviselhető, vmint sokat fürdünk, erkélyen pancsolnak és rengeteget iszunk, könnyűeket eszünk.
2012. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. a nyaralóban nálunk is van klíma, de ott rosszabbul bírtuk a hőséget, mint itthon, ahol nincs. elszokik a szervezet a melegtől és mikor kikapcsoltuk a klímát sokkal,de sokkal rosszabb volt a hideg-meleg váltakozása, mint ma, itthon, így,hogy végig meleg van.
2012. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ebben egyet értek. Miután kikapcsolom a klímát még rosszabb mint előtte volt. Mi is téglában lakunk, de itt sem megy a benti levegő 29 fok alá. Nyaralónkba pedig még 1 hétig nem tudunk menni. :( Kitartás mindenkinek.
2012. júl. 4. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Éjjel meg ébredt a kislányom, nem tudott elaludni a 29 fokban. Benedvesítettem egy textil pelust, azzal törölgettem át kicsit a testét. Most nap közben is párszor, meg vizezem a haját is.
2012. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden nap megyünk a strandra, ott a vízben, utána az árnyékban nagyon kellemesen kilehet bírni. 1 éves a kislányom. délután megyünk ki, olyan 4-5 órakor, estig kint vagyunk.De addig otthon azért szenvedünk. Alig várom már, hogy induljunk a strandra. Itt a város mellett van egy természetes tavacska. oda járunk. Szóval nem városi strand.
2012. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!