Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekvállalás árnyoldalai?...

Gyerekvállalás árnyoldalai? Hogy mutathatnám meg neki?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok és a baba apukája nagyon szeretné a picit. De semmi fogalma az életről, lemondásokról. Egész életében nőcsábász volt, buli és utazgatás volt az élete, majd megörökölte az apjának a cégét, így az anyagi háttere még biztosabb lett.

Azt mondja, hogy nem változna olyan gyökeresen az életünk, hiszen a legjobb barátjának is van egy 7 hónapos kisfia, mégis sokkal boldogabbak és nem mondtak le semmiről a "régi életükből", ugyanúgy eljárkálnak szórakozni, utazgatnak, pihennek.

Jó, lenne segítségem, nem kellene a háztartással, főzéssel és egyéb itthoni dolgokkal foglalkoznom. De mi van, ha alábbhagy a nagy lelkesedés és inkább folytatja a régi életét?

Azt mondja, hogy kibulizta magát és mióta van közöttünk ez az egész, nem is volt mással, nem is érdekli, ha bárki próbálkozik nála. De akkor is, 36 éves és a hűtőjében csak alkohol és csoki, meg tejszínhab van. Kiborul, ha nem 100%-os gyümölcslevet kap. És még sorolhatnám. Olyan néha, mint egy nagy gyerek.

Sokáig csak legjobb barátok voltunk, így tudom, hogy milyen, nagyon jól ismerem.


Szeretném, ha rájönne, hogy a gyerekvállalás nem kis dolog és nem olyan, mint egy új hobbi.


2015. aug. 20. 13:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
47%
7-evls nem màniàkusan abortuszra biztató vagyok,de úgy érzi,hogy nem àllnak készen a szülői szerepre,akkor nem szabad erőltetni.
2015. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
30%
7-es (elírtam,bocs)
2015. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
40%

"nem állnak készen a szülői szerepre"

- ezt így soha, senki nem érzi! mindenki tele van kétségekkel, hogy jó szülő lesz, hogy el tudja tartani, hogy taníttatni tudja, stb Ha ilyen debil, infantilis és reménytelen 36 évesen - miért közösül vele valaki??? annak lejjebb kell lennie ehhez teljesen érthetetlen ez az egész..

Nem vagyok semmilyen "párti" de határozottan kijelentem: ilyen morális hulla "anyához" NEM szeretnék születni! !!!!!

2015. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Istenem, kár volt ezt a kérdést feltenni ide. Az emberek nem segíteni akarnak ezen az oldalon, úgy látszik.
2015. aug. 20. 14:58
 15/26 anonim ***** válasza:
30%

Nonszensz a kérdésed.


Árnyoldal, hogy ezentúl felelősek lesztek egy emberért?


Hogy talán irtó hasfájós lesz hetekig?


Éjszakákon át lázas lesz?


Bárányhimlős lesz?


Rosszul fog tanulni?


Meleg lesz, netán homofób?


Mit írjunk?!

2015. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
46%
Nyugi kérdező:) Én leírtam,ha nem vagy biztos magatokban,akkor gondold àt.Hàny hetes vagy?Egyébként sok mindent megvàltoztat àm egy baba:) Nagyon nagy feladat,de annàl nagyobb öröm.Viszont ezt neked kell érezni,mármint mennyire àllsz készen.
2015. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
68%

"Az emberek nem segíteni akarnak ezen az oldalon" - nem akar senki abban segíteni,hogy elvakartasd a kölköt - akit az apa szívből szeretne, te pedig tovább is önzőn akarod élni a kis tetves életed, mert:

"nem kellene a háztartással foglalkoznod "

-elkényeztetett az élet.. Ez van.

NEM szeretnék ilyen helyre születni én sem! nem akarok senkinek sem rosszat, úgyis mérhetetlen túlnépesedés van - tehát: .

2015. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

6 hetes terhes vagyok.


Kedves Utolsó, kicsit gyakorold az értőolvasást az ítélkezés helyett. Nem azért nem akarom a babát, mert nem kellene a háztartással foglalkoznom... Így sem teszem, de ez lényegtelen.

Kicsit tanulj illemet is, mert ismeretlen emberekkel így beszélni borzasztóan bunkóság, főleg, amikor segítségre lenne szükségük!

2015. aug. 20. 16:07
 19/26 anonim ***** válasza:
41%
Akkor még van pici időd hogy dönts,de nem túl sok ha esetleg úgy döntenél nem tartod meg.A piszkàlódókkal ne törődj,sajàt magàt hergeli csak fel az aki okoskodik.
2015. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
89%

ide figyelj, nem álltál kétszer sorba, mikor az észt osztották, ugye? Mert nem érted, amit írok:

Mégis ki nem akarja a babát???

1.a férfi akarja

2.te meg itt segítséget kérsz, hogy mit mondjál neki, hogy ő ne akarja.


Mégis, hülyének nézed az embereket?

Az is stimmel, értettük, nem kell dolgoznod, a háztartásban most, sem utána sem.

Az elkényeztetett lányok már csak ilyenek.


Tehát íme a segítség: mutasd meg ezeket a hsz-ket:

meg fogja érteni, hogy nem kell ez a kölök ott!!!

A kölök most nem tud megszólalni - de mi igen:

NEM AKARUNK ILYEN HELYRE SZÜLETNI ! !


Akkor az "apa" szépen lemond és a te problémád egy életre letudva.

2015. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!