Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekvállalás árnyoldalai?...

Gyerekvállalás árnyoldalai? Hogy mutathatnám meg neki?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok és a baba apukája nagyon szeretné a picit. De semmi fogalma az életről, lemondásokról. Egész életében nőcsábász volt, buli és utazgatás volt az élete, majd megörökölte az apjának a cégét, így az anyagi háttere még biztosabb lett.

Azt mondja, hogy nem változna olyan gyökeresen az életünk, hiszen a legjobb barátjának is van egy 7 hónapos kisfia, mégis sokkal boldogabbak és nem mondtak le semmiről a "régi életükből", ugyanúgy eljárkálnak szórakozni, utazgatnak, pihennek.

Jó, lenne segítségem, nem kellene a háztartással, főzéssel és egyéb itthoni dolgokkal foglalkoznom. De mi van, ha alábbhagy a nagy lelkesedés és inkább folytatja a régi életét?

Azt mondja, hogy kibulizta magát és mióta van közöttünk ez az egész, nem is volt mással, nem is érdekli, ha bárki próbálkozik nála. De akkor is, 36 éves és a hűtőjében csak alkohol és csoki, meg tejszínhab van. Kiborul, ha nem 100%-os gyümölcslevet kap. És még sorolhatnám. Olyan néha, mint egy nagy gyerek.

Sokáig csak legjobb barátok voltunk, így tudom, hogy milyen, nagyon jól ismerem.


Szeretném, ha rájönne, hogy a gyerekvállalás nem kis dolog és nem olyan, mint egy új hobbi.


2015. aug. 20. 13:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%

Csak erre válaszolj!

Ha nem akartad azt a gyereket minek csináltátok meg?!

2015. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
62%
Figyelj, én ugyan ilyen voltam mint a férjed, csak lányban. Aztán terhes lettem, megtartottuk. Féltem, hogy nem tudom feladni a régi izgalmas, bulizós életemet, de idő közben rájöttem nem is kell. Persze most már a gyerekem az első, de mellette is van életem. Segített megkomolyodni. Régebben természetes volt hogy mindig elém tették a reggelit, most képes vagyok egy órával korábban felkelni, ha a fiatalúr fánkot enne reggelire:-) Nemrég értünk haza a Szigetről, igaz csak két napig voltunk, nem végig, de már alig vártam hogy hazamehessek hozzá. Tehát, koránt sem biztos, hogy nem változna meg. Persze az is igaz, hogy nem lehet annyira előre tervezni, mert volt, hogy egy várt program előtt betegedett le a kicsi,de nem esett nehezünkre otthon maradni vele. Kérdésedből azt érzem, te nem akarod ezt a babát.
2015. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
60%

" Kérdésedből azt érzem, te nem

akarod ezt a babát."


Igy van, ez elèg egyértelmű. Szegény 36 éves pasi örül, hogy végre apa lesz ilyen idősen erre pont a nő nem akarja. Holott még anyagi oka sincs elvetetni. Beteg egy vilag ez...

2015. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
65%
És a legszebb, hogy úgy állítja be nő létére, mintha a pasi gyerekessége miatt nem lenne jó ötlet a gyerekvállalás...
2015. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Julie S ***** válasza:
96%
A gyermekvallalas/neveles rengeteg idot es energiat igenyel. Az elso 1-2 evben nagyon megcsappan az az ido, amit az ember csak magara tud forditani, illetve az, amit a par kettesben tudott addig tolteni. Ezen kivul a gyerek alapszuksegletei mindig elso helyen allnak. Legalabbis akkor, ha van joerzes a szuleiben. De hiaba nevezhetok ezek arnyoldalnak, amit cserebe kapsz, azert nagyon megeri. Ha rendesen ra aldozod az idod es energiad, kesobb szeretetben visszakapod tole tobbszorosen. Szerintem a parodat inkabb segitsd felnoni es apava erni.
2015. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az ember nem szerelmes beléd,és ezt valahol te is tudod.
2015. aug. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!