Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan anyuka, aki leragas...

Volt olyan anyuka, aki leragasztotta a babájának az elálló fülét és javult tőle?

Figyelt kérdés
Mennyi idősen ragasztottátok, mennyi időre?

2015. aug. 21. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megjavulni a ragasztgatàstól, de legalàbb kellemetlen neki.
2015. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyik nagyon közeli csaladtagomnak a mai napig, felnöttkent is rögeszmeje volt, hogy gyerekkoraban leragasztottak a fület, pedig nem, csak elallt neki, es valamiert megis igy emlekszik, lehet, hoy szoban valaki piszkalta vele. Ha ez ennyire mely nyomokat hagy egy emberben, akkor egy tenyleges leragasztas.... hat en nem tennem a helyedben, ha nem akarsz lelki serülest a gyereknek.


Nekem a felig leragasztott szemüvegkeretet is nehez volt megemesztenem, amit egy darabg hordanom kellett,de azt muszaj volt.

2015. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem ragasztgatom neki (15 hónapos), annyira nem áll el és még alakulni fog. Én nem kínoznám evvel. Nem kell bele ültetni a gyerekbe hogy "jézusom eláll a füled". Nem tudom aki leragasztja mivel teszi de az én fiam letépné az fix és igaza is lenne.
2015. aug. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!