Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem fogadja el egyből a...

Miért nem fogadja el egyből a tápszert az éjszaka alvásból riadva a hat hónapos fiam?

Figyelt kérdés
Vizet kortyol, sirdogál, kinálom a tápszert többször is , nem kell neki. Vissza ringatom álomba, leteszem, ez lezajlik húsz perc alatt. Majd tíz perc múlva ismét ébred, már eszik. Nem váltottunk tápszert, hozzátáplálást elkezdtem már.
2015. aug. 21. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
mert nem éhség miatt ébredt.valszeg szeles lenne.
2015. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6 hónaposan már evés nélkül is át kellene aludnia az éjszakát. Vacsorázik rendesen? Az én 15 hónaposom is felkel éjjel de csak szomjas. Iszik egy pohár vizet és alszik reggelig. Lehet hogy nem lakik jól lefekvés előtt? Vagy esetleg mástól riad fel és csak vigaszra vágyik.
2015. aug. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is tudom, mit kéne, de nem volt mintababa sosem. Mostanában se nem vacsorázik, se nem reggelizik.
2015. aug. 22. 08:56
 4/4 anonim ***** válasza:
, mert ha felriad, akkor az nem ehseg miatt van. Rosszat almodott vagy foga jon, ki tudja. Nalunk is elofordul, de az en lanyom cicizik. Van ugy, hogy harmadjara kinalom, mire elfogadja, de azt is csak megnyugtataskepp kapja illetve veszi. De mostanaban, ha igy ebred ejjel, akkor nem is kinalom, inkabb visszaringatom.
2015. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!