Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok itt írni rizspehelyr...

Szoktatok itt írni rizspehelyről, amit turmixolhatok gyümölccsel. Milyen rizspehelyről van szó? 7 hónaposnak lehet adni már?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Hipp márkájú, zöld a doboza. Én Müllerben látam eddig csak ilyet.

Szereti a kislányom. És igen, lehet már 7 hósnak adni. Tartalmasabbá teszi a gyümölcsöt és jól laktat.

2010. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia,én herbáriába vettem és azt főztem meg vízbe,majd a gyümivel turmixoltam.Amúgy hét hónaposnak már rizst is főzhetsz és azt is turmixolhatod.
2010. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és milyen rizst? normál rizst, ami mi eszünk, vagy van valami baba rizs???
2010. márc. 11. 08:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia,persze sima rizsre gondoltam,de én pl. kínai rizst adok neki,van nálunk egy olyan bolt,ahol kÍnaiak árulnak és ott lehet ilyet kapni.Igaz,hogy nagyon drága az itthoni rizshez képest,de gyönyörű fehér és sokkal ízletesebb.
2010. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,kipróbálhatod nyugodtan a zabpelyhet is.Azt megfőzöd vízben esetleg tápszerben (én felesben szoktam) és utána almát reszelek bele nyersen.Ezt a nagylányomnak adtam először és annyira megszerette,hogy neki már zabpelyhet rakok a tejbe,gríz helyett,mert sokkal jobban szereti.Egész más íze van és sokkal egészségesebb is.Persze amíg pici a babád a tejet tápival és vízzel kell,hogy helyettesítsd.Szerintem ezt is kipróbálhatod.
2010. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és a zabpelyhet kávédarálón meg szoktam előre darálni,de ha nincs kávédarálód,akkor nyugodtan főzd meg egészben és utána turmixolhatod.
2010. márc. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2010. márc. 14. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!