Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós fiamnak turmixolhatok...

7 hós fiamnak turmixolhatok tarhonyát meg egy kevés pörköltet (csirkemell)?

Figyelt kérdés
A tarhonya búzalisztből és 4db. tojásból készült (1kg./4 db. tojás).
2010. jún. 11. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem adnék neki.
2010. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj.Az én lányom 10ésfél hónapos de még nem adtam neki semmit amiben örölt paprika van,még tarhonyát sem evett.Durum tésztát szoktam neki fözni, a levesböl kap zöldségféléket és egy pici húst.Vagy külön fözök neki,néha 1-1bébiétel.stb
2010. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem adnék még neki ilyet. Majd ennek is eljön az ideje,de most még neki babaétel való... Ja! és nem a tarhonya miatt.., de azért azzal se árt vigyázni, a tojássárgája csak 8 hónaptól, a fehérje 1 év fölött adható...
2010. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltatok és nem egyből a lehurrogással kezdtétek :-)

Csak egy kósza ötlet volt,de akkor még várok vele.

Köszi!

2010. jún. 11. 15:56
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Már miért ne adhatnál? Nem fog a gyereked meghalni tőle!

Régen mikor nem voltak bébiételek, akkor szerinted mit ettek a szüleink, nagyszüleink? Én is megkaptam kiskoromba már 6-7 hónaposan az otthoni ebédet villával összetörve és lám ittvagyok és ugy ettem mint kacsa a nokedlit!

Nem kell túlzásokba esni ezzel a féltéssel!


25/N

2010. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!