Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adnátok az újszülött...

Ti adnátok az újszülött babátoknak Protexin Natural Care kapszulát?

Figyelt kérdés

Ez egy felnőttek részére kifejlesztett étrend kiegészítő.

A gyerekorvos a kórházban mégis azt tanácsolta, hogy napi egy kapszulát szórjak a kicsi tápszerébe, mert az jót fog tenni az emésztésének.

Most használjuk a 4. napja, de elég sokat nyűglődik a baba. Sír evés után, nehezen tud kakilni.

Van összefüggés?

Első kisbaba!


2015. aug. 22. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem, az probiotikum. Kapott mostanában antibiotikumot, vagy miért gondolta a doki, hogy szükség lesz rá? Császáros szülés volt? A saját gyerekdokitok mit mond? Megkérdezném őt is. Lehet, hogy másféle tápszer kellene neki inkább. Az is lehet, hogy levegőt nyel sírás közben, és azért fáj a hasa. Tudod a hasát körkörösen, az óramutató járásának megfelelő irányba simogatni, tornáztatni a lábát, hogy könnyebben menjen a kaki.
2015. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másik kérdés, hogy meddig lehet azt adni. Lehet, hogy négy nap bőven elég belőle még akkor is, ha tényleg indokolt. Én abbahagynám.
2015. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Normál szülés volt, 40+2 hétre, de kis súllyal (2500g) jött a világra.

Nekem nincs tejem, tápszert kap a kezdetektől.

Nem volt szükség semmilyen antibiotikumra, ezért nem is értem miért kell.

A súlya szépen gyarapszik, egészséges.

A kakilásra próbálom a trükköket bevetni, most vettünk másféle tápot is hátha az a baj. Illetve adok neki egy kevés mecsek teát, hátha segíti a pocakját...

2015. aug. 22. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha éles hangon sír, az jelenti azt, hogy fáj valamije.


Esetleg evés után hasra is fordíthatod egy pár percig, hogy kijöjjön a büfi.


Tápszeres babáknak nem tudom, milyen gyakran kell kakálni...

2015. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van Protexin kifejezetten csecsemoknek/gyerekeknek is por formajaban. es a Bio gaia is jo lehet ra, majdnam ugyanaz az osszetevo.
2015. aug. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!