Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet ezt kibirni?...

Hogy lehet ezt kibirni? Lelkifurdalásom van, nagyon kiborultam!

Figyelt kérdés
11,5 hós fiamat most elősször letettem cici nélül aludni.Cumit kiköpte,felállt a kiságyba,tépte a pólóm.Felvettem,megnyugtattam,ujból simi,ének,takargatás.Igy ment ez párszor,aztán kijöttem.10 percig orditott,aztán"elájult".Szépen eszik napközben minden mást,cici csak cumizni kell,de éjjel többször ébred,akkor eszik is.Gondoltam nappal nem adok cicit,mert 3-4 napja játék közben is odamászik,tépi a pólóm,megtankol,és megy tovább.Nem leszokik,hanem pont az ellenkezője...Ezért gondoltam hogy nem lesz igy jó,változtatni kell.Szivszaggató volt az orditása.Birjam,vagy majd ha én is megérettem lelkileg erre az elválasztásra,akkor folytassam?Mit tanácsoltok?
2010. márc. 10. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Lelkifurdalásod semmiképpen ne legyen! Semmi rosszat nem akartál a picinek csak jót, úgyhogy ne érezd rosszul magad emiatt. Szerintem jól csináltad és a kisfiad reakciója is érthető. Nem érti, hogy miért nem kap cicit, mikor eddig mindig kapott játék közben is. Csak az első egy-két alkalom nehezebb, utána hamar hozzászoknak az új körülményekhez. Mondjuk én azért inkább a fokozatosság elvét javasolnám, hogy mondjuk a napközbeni alváshoz azért még adnék cicit neki, de játék közben semmiképp.
2010. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
jól csinálod, csak még új neki a helyzet :) de hamar megszokja, ne félj! a gyerekek rugalmasak :) lelkifurdalásod meg aztán főleg ne legyen :)
2010. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk a gyerekek maguktól szoktak-szoknak le a ciciről.

Csak akkor veszem el, ha játszik vele, azt nem hagyom, de tudja, azért szólok is neki érte, abbahagyja.

Az én tanácsom, hogy várj, ahogy nő, úgy fog leválni.

2010. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szia, az enyém 14 hsó, és mostanában kezdte, hogy nappal is állandóan mondja, hogy cici, és megy az ágyhoz, eleinte még bedőltem neki, de most már látom, hogy ez csak valami rossz szokás, mert nem is ezsik rendesen, csak egy-pár szívás, és menne tovább- szóval mátr azt mondom nkei, hogy most nincs cici, majd alvásnál. előbb utóbb majd biztosan leszokik róla.
2010. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!