Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valaki mindig megjelenne...

Ha valaki mindig megjelenne etetéskor ti is idegesek lennétek?

Figyelt kérdés
Együtt élünk anyósékkal meg a dédivel. Rendszerint napközbe szinte be se jönnek hozzánk a szobába ( nem túl jó a viszonyunk), de minden etetéskor megjelenik valaki. A dédi biztos hogy akkor jön. És mindig csak azt hallom, ha a kislányom gügyög vagy épp nyöszög: Mindjárt, mindjárt.... A falra tudnék mászni tőle. Aztán ha elkezdünk enni akkor meg: Egyél szépen, szépen egyél, nem szabad. Már vagdosódni szoktam hátha észre veszik magukat, de nem. Ja és bámulják a gyereket, ahogy eszik. Néha már remegek az idegtől. Szólni nem lehet, mert így se felhőtlen a viszonyunk, na meg mindenért úgy meg tudnak sértődni. Szerintetek mit csinálja???
2010. márc. 10. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor tűrjed... Koncentrálj erősen és akkor majd eljut az agyukba... -.-" Egyszerűen nem hogy egyesek miért nem merik kinyitni a szájukat!
2010. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*nem értem
2010. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Adjál nekik is biztosan megkívánják a kicsitől! Á nehéz eset, de kérd meg őket etetéskor ne tolják be a lepénylesőjüket, hagyják a babát nyugodtan enni.
2010. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már annyiszor szóltam érte, de csak azért is! Mondják a gyereknek, hogy anyára figyelj, de a gyerek arra fog figyelni aki magyaráz neki, meg incselkedik vele. Szólok érte, megsértődnek és aztán párnap múlva kezdődik előről. A dédi mindig azt mondja, hogy már megint rosszkor jött, mire én: mindig ugyanakkor eszünk! De semmi!
2010. márc. 10. 14:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Zárd be az ajtót. Szerintem perverz dolog bámulni egy szoptató nőt. Én is utáltam. És én meg is mondtam, hogy ne zavarjon senki. Én sem megyek be a fürdőszobába, mikor tudom, hogy valaki éppen fürdik. Ez kb. olyan.

Mond meg nekik, ha meg megsértődnek, akkor kapják be.

2010. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem szoptatáskor, hanem rendes evéskor ( már 14. hónapos a kislányom). Először még nem is zavart, de ez megy mióta elkezdtem a hozzátáplálást (lassan 1 éve).
2010. márc. 10. 14:16
 7/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Hát, én a helyedben kezükbe nyomnám a kanalat, aztán etessék meg, ha már annyira etetéskor akarnak jelen lenni a picúr életében :) legalább addig te is tudnál mást csinálni. Aztán csak egy alkalom kell, hogy a gyerek ne legyen hajlandó megenni a kaját, leprüttyögje a ruhájukat, netán elsírja magát, és többé etetéskor a közelébe se akarnak majd jönni :)
2010. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Tényleg zárd be az ajtót.

Mi külön lakunk anyóstól, de nálunk is ez megy ha mi megyünk vagy ő jön hozzánk ( a gyerek állandóan nevet ha ránéz) én etetném, de hogy etessek egy nevető babát(megfullad), de én már szólni sem merek, mert mindig én vagyok a rossz.Ilyenkor a férjem rászól akkor látótávolságon kívül kerül és a gyerek eszik rendesen. Ő is 14 hónapos.

2010. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy ideges ha etetéskor mennek?

Ha szoptatnál, persze más lenne a helyzet de így miért baj? És ha elmennétek egy étterembe?! Ott is van egy csomó ember aki lát!

Amúgy meg az enyém rossz evő (1 éves és 8 kiló sincs) és ha valakitől nem tud enni egyszerűen rászólok, hogy legyen szíves várja meg amíg megetetem aztán lehet játszani meg beszélgetni vele. Ennyi.

2010. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták, zárkózz be, ha megsértődnek így jártak...
2010. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!