Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajnal 1es etetéskor adhatok...

Hajnal 1es etetéskor adhatok tejpépet? Azzal kibírná reggelig?

Figyelt kérdés

Nem lenne neki nagyon nehéz éjszakára?Nem fájna a hasa?

Azért kellene trükköznöm,mert a 4 órás etetést szeretném elhagyni valahogy.


2010. okt. 27. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Vacsira tejpép, vagy főzelék vacsorára fürdés elôtt, lefekvés előtt tápszer.

Mennyi idős?

2010. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
7 hónapos lesz a napokban.Így ahogy írtad,nem vált be :(
2010. okt. 27. 22:42
 3/17 anonim ***** válasza:

Hány kiló és mennyit eszik/iszik?


Szerintem éjjel 1kor nagyon macerás lenne tejpéppel etetni. Az enyémek tuti nem aludtak volna utána, úgy felébredtek volna a kanalas etetéstől.

2010. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

8,5kg és a hajnali két etetéssel van meg 1 liter,amiből a déli 200 főzelék.

Ja,nem kanalazással gondoltam,hanem hígabban üvegből.Vagy hülyeség?Szomjas lenne tőle?

2010. okt. 27. 22:51
 5/17 anonim ***** válasza:
Hét hónapos és még éjszaka eszik? Hányszor eszik egy nap, mikor és mennyit?
2010. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egy nap összesen hányszor eszik, és alkalmanként mennyit?
2010. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Én is volt, hogy azt adtam neki lefekvés előtt cumisüvegből. Bár nálunk ilyen éjjeli evés probléma nem volt, mert 2,5 hóa kora óta elhagyta. Szerintem sem kéne egy 7 hónaposnak 2-szer ennie éjszaka, jó, hogy megpróbálod az egyiket kiiktatni. Amúgy mennyit eszik ilyenkor?
2010. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Most így hirtelen számolgattam.


Szerintem keveset eszik alkalmanként.


Ha napi 1 literből levonjuk a 200 főzeléket, akkor marad 800. Ezt eszi meg nappal+éjjel. Nem tudom, hogy ezt a mennyiséget hányszorra eszi meg, ha még éjjel 2szer eszik.

2010. okt. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Banánt is lehet egy keveset beleturmixolni a tápszerbe vagy anyatejbe (ill. én műanyag szűrőn passzírozom át, hogy átmenjen a cumin), attól is kiadósabb. Az enyém imádja a banános anyatejet.
2010. okt. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nappal 5ször eszik,ebben benne van az ebéd is,éjjel pedig az említett 2szer,na ezektől szeretnék megszabadulni.És igen,keveset eszik.Egyszer már írtam ki egy kérdést,hogy hogyan érhetném el nála,hogy nagyobb mennyiségeket egyen,de egyenlőre ugyanott tartunk.Ezért jutott eszembe ez a pép dolog.De most éjszaka úgy csináltuk,hogy éjfélkor adtam neki többet(150ml-t,eddig 120akat kapott)és ezzel kibírta fél5ig,ekkor már csak 90et adtam,hogy reggelre hátha éhesebb lesz.Ez úgy ahogy bejött,bár fél7kor kelt,a megszokott 7 helyett,de megevett 160ml tejet :) Arra gondoltam,hogy így szép fokozatosan csökkentem a második etetés mennyiségét,és egyszer csak hátha nem kell... Remélem ez végre beválik... Tegnap tegnapelőtt kipróbáltam,hogy fürdés előtt főzelék,erre! nemhogy átaludta volna tőle,hanem 1 helyett éjfélkor kelt.Adtam vizet,ivott is,de aztán addig sírt,amíg nem kapott enni.
2010. okt. 28. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!