Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mirelit gesztenye pürét...

Mirelit gesztenye pürét adhatok a 7hós babámnak? Melyik márka a jó mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj, hogy ne legyen benne rum és vanília aroma (de ilyen v. alig van v. nincs is-régen legalábbis én nem találtam)

Én anno nem adtam a fiamnak (nem mertem), gesztenyés bébiételt evett, aztán amikor szezonja volt akkor én főztem neki a gesztenyét.


Most jut eszembe, hogy lehet fagyasztott gesztenyét kapni-érdemes megnézni. Azt hiszem az főtt, de talán semmit nem tettek hozzá, csak úgy natúr megfőzték.

Metróban, sparban láttam már.

2008. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia én nem adnék 1 éves kor alatt, mert túl fullasztó a gesztenye a picinek, és gondolom nem magába adnád, hanem tejszínhabbal az pedig sok olyan dolgot tartalmaz ami szintén káros lehet a pici számára, esetleg allergiát vált ki nála. Várj még vele :) jó babázást
2008. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy tejszínhabbal akarta adni. Lehet hússal, gyümölccsel...(a bébiételben is úgy van).
2008. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni nem csak ízesített, hanem natúr gesztenyepürét is. Ált. az ízesítettek mellett van, nekem már sikerült vennem, bár én a cukrozottat szerettem volna. Hogy mikortól eheti a baba azt sajna nem tudom.
2008. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, adhatsz neki, de - ahogy az előttem szólók is írták - csak olyat vegyél, amiben nincs aroma. Márkát nem tudok javasolni, mert ritka a választék, én a Spar-ban és a Tesco-ban szoktam venni. Lehet kapni natúrt (én azt vettem, és párolt krumplival kevertem, párolt almával édesítettem - imádta), és olyat is, amiben cukor van, illetve főtt, egész gesztit is. A Kismama 8-9 hónapos kortól ajánlja, de olvastam olyat is, hogy 7 hós kortól adható, mert ritkán okoz allergiát.
2008. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Intersparban lehet kapni gyorsfagyasztott, darált, főtt natúr gesztenyét. A márkája "Maroni".

Én ezt adtam a lányaimnak almával, csirkehússal turmixolva. (A gesztenyével már nem kell csinálni semmit.)

2008. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!