Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyíregyházi Állatpark 1,5 ves...

Nyíregyházi Állatpark 1,5 ves gyerekkel?

Figyelt kérdés
Érdemes elmenni ilyen kisgyerekkel?Vélemények,tapasztalatok?
2015. aug. 28. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha téged amúgy is érdekelne, akkor igen, de legyen nálad háti hordozó, vagy babakocsi.

Én a lányom 2,5 éves korában mentem először állatkertbe vele, akkor már érdekelte, bár a fizetős ajándékautomata nézegetése a bejáratnál ugyanúgy lekötötte, mint maguk az állatok...

Nem vittem magammal a hordozóm amit utólag bántam, mert nagy területet kellett bejárni, a végén már sokat kellett ölben cipelnem, elfáradt a gyaloglástól és az élményektől.

1,5 éves korában még azért nem vittem ki, mert akkor javarészt csak a hátamon cipelhettem volna, nem bírt sokat menni és akkor még abban a korszakában volt, hogy 2 szál fű és 3 csiga tanulmányozása is tökéletesen lekötötte órákig.

2015. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hááát...felnőttként egész napos program, mire végez az embere, annyira hatalmas. Lehet elunná.
2015. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen életkorban hatalmas élmény, nagyon sok a látnivaló, de tényleg vigyél hordozót.
2015. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, mi ugyan Pestre mentünk, de a lányom nagyon élvezte. Most másfél éves, és kb. egy éves korában voltunk először. Akkor nem volt nagy élmény neki, minket jobban érdekelt akkor, de most másfél évesen imádta. Minden állat nagyon érdekelte, az elefántért meg a majomért rajongott a legjobban. Szerintem nyugodtan vágjatok bele :-) Babakocsival :-)
2015. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem sok még, mi oda még nem mentünk.Pesten voltunk a hol nem volt parkban.Na ott is úgy kidőlt hogy hazafelé elaludt.Pipi kacsán lovakon meg a bárányokon kívül nem is érdekelte más.
2015. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!