Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a tapasztalata az...

Kinek mi a tapasztalata az Andi pelenkával amit az aucshan ba lehet nagyon olcsón kapni? Melyik pelenkát érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Én vettem a 2 hónapos kisfiamnak és megmondom az őszintét egy nagy rakás sz......
2010. márc. 11. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is használtam azt az Andi pelust a gyereknek, de nem a nadrágos bebújós fajtát, mert az egy kalap fos. Többször bepirosodott töle a popója, de elhasználtam, mert nem vagyok milliomos és nem dobhattam el, de többet tuti, hogy olyat nem teszek a feneke alá. Olcsó cucc, de szar.:D
2010. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!MI is vettünk az auchanba.Tényleg nagyon sz@r!!!Kidobtam.Az kellene,hogy használja a gyerekének aki kitalálta.Tuti nem próbálta!
2010. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
amikor megszületett a kisfiam akkor elsőre olyat vettem kipróbálás képen,de nagyon sok rossz volt benne aminek nem volt meg a csatolós része.Most is olyat vettünk,de most meg az a baja hogy átereszti a pisit és szegényke tiszta pisi volt.Most vettünk Auchanos márkájút az nagyon jó azt tudom ajánlani.
2010. márc. 11. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:

párom megvette, mert ez magayar. na egy kalap ... volt az egész, nem érdemes, ki is vágtam a francba.

a tesco-s színes viszont nagyon jó. érdemes azt venni.

mikor akciós (2000-2300 Ft)szokott lenni, akkor betankolunk belőle. egyébként olyan 2800 körül van, így sem vészes.

2010. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz!

Darabokban van benne a vatta, és fél órát se bír ki! Tiszta pisi lett minden. Én kidobtam.

Nem mindig az olcsó a jó!!

2010. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!