Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap elutazunk wellnessezni...

Holnap elutazunk wellnessezni 4 napra 5 és fél hós kislányunkkal, szerintetek mit vigyünk magunkkal?

Figyelt kérdés
Kiságyat és kádat biztosít a hotel. Mi az amit semmi képpen ne hagyjak itthon. =) Miből mennyit vigyek hogy sok se legyen de ne is ott kelljen venni?
2010. márc. 11. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

gyógyszer fontos


Én úgy csomagoltam, amikor mentünk nyaralni, hogy átgondoltam a napot: reggel kell egy pelus, reggelizik tápszert, kell neki új ruha, délelőtt kell, stb.... este kell fürdető, pelenka, pizsi, stb....

Mindenképpen írj listát, és pipáld ki, ha beraktad!

2010. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hova mentek helyileg. Meg lehet kérdezni?

A kiságyba érdemes vinned saját plédet. Pelenkát is vigyetek bőven, mert a legtöbb szállodában nem tudnak adni. Bébiételeket érdemes vinni, vagy útközben venni. Azt megmelegítik üvegestől. Éttermi étel nem javasolt ekkora babának. Sok helyen etetőszéket is adnak. Ha tápszeres, forralt vizet is kérhetsz termoszban.

2010. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Ja, igen, a gyógyszer fontos. Mondjuk mi tartottunk kalcimuskot és lázcsillapító kúpot is a pultban.

2010. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mórra megyünk. Fehérvár után van fél órával.
2010. márc. 11. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:

én amikor utazunk azt csinálom,hogy végig gondolom az itthoni teendőket,és úgy csomagolok.

pl fürdés:fürdetőkrém,fürdőlepedő

alvás:hálózsák,cumi,ólvasbaba,pelus,az ágyneműje és a takarója.és így tovább.Én szeretem ha babám azt kapja máshol is,ami itthon van.mindenféle gyógyszert vigyél neki,fájdalomcsillapítót,lázcsillapítót stb.De gyakorlatilag bárhol vagy,mindebből tudsz venni,ha valami mégis otthon maradna.

2010. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem:))Légyszi...
2010. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Móron van már wellness szálloda? Bocs, tudom, ezzel nem válaszoltam a kérdésedre, de feljebb már válaszoltam. :)

De egyébként lehetőség szerint mindent.

2010. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy csak most válaszolok, de igen van már Móron wellness száloda. És állítólag (ottaniaktól tudom) hogy nagyon szupi.

www.hetkut.hu

2010. márc. 11. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!