Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányunkkal utaznánk...

1 éves kislányunkkal utaznánk Hollandiába autóval, ami kb.18 órahosszát jelent. Utaztatok már így? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!Én belgiumba utaztam autoval.16 órát kb.de ez egy felnöttnek megterhelő.
2010. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi holnap indulunk Görögországba (1000 km) másfél éves fiammal. Nagyon izgulok, folyamatosan összeugrik a gyomrom, ha rá gondolok.

Mi sokat utazunk, de mindig 500 km-re megyünk a nagyihoz. Ez is csak éjszaka járható a gyerekkel. Óriási mozgásigénye van, és nem bírna ki napi 8-10 órát az ülésben ébren. Olyankor időnként kiborul és sír, dühöng, ki kell venni megszoptatni, ringatni, és járkálni vele vagy 10 percet. Sajnos ahogy telik az út, egyre sűrűsödnek ezek a sírós részek. Egyedül úgy tudjuk ezeket mi kivédeni, ha éjszaka utazunk, amikor ő alszik.

Egyéb tipp még a nassolás és az éneklés. Nekünk ezek váltak be. Énekelünk mind a hárman, s ő szépen erre megnyugszik, és elalszik. S az evésre is mindig kész, az is lecsendesíti egy időre.

2010. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, még a görög útról annyit, hogy két nap alatt szeretnénk megtenni, hogy ne legyen olyan megterhelő a gyereknek. Aztán majd meglátjuk.
2010. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi Frankfurtba járunk 3 havonta elsö közös út a gyerekkel 4 hónaposan volt,sík ideg voltam,hogy fog sikerülni,végig aludt!Este indulunk mindig fürdés és vacsi után,ez 2 éve jól bevált módszer.
2010. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!