Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tisztítjátok kisfiatok...

Hogyan tisztítjátok kisfiatok kukiját?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok ebben a témában, mert a nagyobbikunk kislány.a kórházba a csecsemősök, meg a védőnő is azt mondta hogy nem szabad felhúzni a bőrt,meg popsikrém se menjen rá, csak ha esetleg kicsit krémes lesz, akkor töröljem le róla óvatosan. Ti hogyan tisztítjátok, ápoljátok?
2015. szept. 1. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

(a téma igaz fitymaszűkületről szól, de nem árt ha arról is olvasol, mert sokan erőszakkal akarják szétfeszegetni a kukibőrüket a gyerekeknek, még orvos létükre is, pedig tilos)

kb az oldal közepén Hogyan tisztítsuk és mikor forduljunk orvoshoz

[link]



itt meg a 11-es válaszolót ajánlom figyelmedbe, mivel engem lepontozott a sok nagyokos

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__betegs..

2015. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*amúgy én nem hagyom "bepálni" ,fürdésnél, popsimosásnál megmosom sima vízzel úgy hogy a bőrt hátrahúzom, öblítés és vissza, és ugyanígy felitatgatom törölközésnél.

a popsikrém nem is értem hogy kerülhet rá, nem nyúlok hozzá krémes kézzel.

2015. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2015. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!