Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akik Kubu Waterr-es...

Anyukák! Akik Kubu Waterr-es kupakot használtok, azt mire teszitek, és amire teszitek, azt hogyan tisztítjátok?

Figyelt kérdés

Vagy hogyan csináljátok? Fiam sok vizet iszik, ezért ha sétálni megyünk, nem elég egy 200ml-s itatópohárral elindulni. Vinnem kell kettőt, amivel teli a táska.

A Kubu waterrnek, tudom, hogy nagyon jó kupakja van, de ezt mire teszitek? Janára? És ha elfogyott, vesztek újat? Vagy elmossátok? Vagy hogyan?

Adnátok tanácsot? Köszönöm!


2015. júl. 6. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Az uveget hasznalom.

Miert tennem at masikra?

2015. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az uditot nem akarod odaadni neki?

Mennyi idos, csak Jana babavizet iszik?

Bocs a sok kerdesert, csak nem ertem.

Elso voltam.

2015. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan a Kubus üveget használják és töltenek bele amit szeretnének. Vizet, szörpöt, teát...

Nálunk általában víz vagy híg szörp van az üvegben, de én sokszor kulacsba töltöm, abban nem melegszik fel olyan hamar.

2015. júl. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az üvegét használom hisz az majdnem fél literes nekünk elég de van a termoszban hideg víz.hígított gyümölcslé, szörp, víz van benne.a tetejét mindig bedobom este egy ecetes vizes bögrébe a flakont is átöblítem így nem szagosodik be akkor se ha tea van benne.
2015. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1 éves, vizet tennék bele. De ezt az üveget mosószerrel gondolom nem lehet elmosni, ugye?
2015. júl. 7. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Az üvegjét használom és kb. havonta veszek újat.

Soha nem mosom mosószerrel, éjszakánként kiszárad és másnap lehet használni.

Néha átöblítem ecettel, de havonta érdemes akkor is cserélni, mert bepenészedik.

A kupakot pedig fültisztító pálcikával át lehet tisztítani, az még inkább képes bepenészedni.

2015. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!