Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit adtok másfél éves...

Ti mit adtok másfél éves gyerekeiteknek reggelire, uzsira, vacsira?

Figyelt kérdés
Kifogytam az ötletekből.
2015. szept. 5. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

tojás, főleg főve, bundás kenyér, joghurt vagy kefír, mézes kenyér, sajtos vagy sajtkrémes kenyér.

pogácsa, kalács, túrós batyu, ezeket én sütöm, szoktam sütni kakaós csigát és buktát is, de azt nem szereti.

2015. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb ezeket, amiket az első felsorolt, csak nálunk vacsorára főtt ételt kap...
2015. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Reggelire csak joghurtot fogad el, úgyhogy mindig azt kap.

Uzsi gyümölcs, a bölcsiben turmixot adnak gyakran.

Vacsi valamilyen főzelék, szereti hozzá a virslit.

Lányom semmilyen pékárut nem fogad el, ill. a krumplit és a rizst se :(

2015. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Nálunk a reggelije egy natúrjoghurt és egy pohár víz. Előfordul, h kap hozzá egy kis kenyeret, de ha nem, akkor is tökjol elvan, és a vizet is szívesen issza. Probálta kakaot, de nagyon kikészítette, fájt a hasa, hasmenése lett / a tejtől nincs/. Uzsonnára hacsak lehet gyümölcsöt adok neki, de alkalmanként becsúszik egy Dörmi is akár. Vacsorára nagyon ritkán kap főttet. Egy időben a zabkása volt a sláger, tejben főzve, ízesítetlenül, mostanság leginkább kenyér - ha lehet rozs vagy tönköly- vajjal, sajttal vagy sonkával vagy kenőmájassal, stb, és friss paradicsommal, jégsalátával. lefekvéskor kap tejet. Én olyan iszonyú nagy változatosságra nem szoktam törekedni, arra inkább az ebédnél figyelek. Alapvetően MINDENT eszik, amit elé teszünk, ez alol eddig egy kivétel volt, a lekváros kenyér. Kiköpte, helyette inkább a 2 napos száraz zsömlét ette meg magában....más alternatíva épp nem volt, nyaraltunk :)
2015. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reggelire kenyér szalámi, sajt, vajkrém, mellé uborka, kalif. paprika (a natúrtól fáj a gyomra, akár az enyém), de akad, hogy joghurt magában, vagy kiflivel


Uzsira egy nagy banán (imádja), meg, ha még kér, akkor nektarin, vagy szilva - többnyire itt gyümölcsöt kap, ha kér, egy kis tálka kölesgolyót mellé


Vacsira főttet - a munkám miatt egyszerűbb este összeütni valami egyszerűt -, főzelék, sült zöldségek, palacsinta, rántotta, melegszendvics...

2015. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!