Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknél nem "divat" a főtt...

Akiknél nem "divat" a főtt vacsora, mit adtok a másfél-2 év körüli gyerekeiteknek vacsira?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 07:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit mi is vacsorázunk. Bundáskenyér,rántotta,vajas kenyér szalámival,lekváros kenyér tejjel vagy teával.
2011. nov. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nálunk divat a főtt vacsora,mert én is a férjem is este eszünk főtt kaját.de a két éves fiúnk bölcsis,ő ebédre ott főtt kaját eszik,így este sokszor eszik mást,mint mi.

tejfölös kenyér a legnagyobb kedvenc, tejbegríz, virsli ,szendvicsek.tegnap pl joghurtot akart vacsorázni,így azt evett.mondjuk ő megmondja hogy mit kér,és azt kap az itthoni választékból

2011. nov. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
neki mindig osszedobok valalmit. pl. rantotta,halszelget,virsli,sultkrumli,ebedbol megmaradt legfinomabb falatok.delbe mindig megtervezem az o vacsijat es ugy fozok hogy neki legyen vacsi.
2011. nov. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi soha nem eszünk este főtt kaját.

Vacsira szendvics, joghurt, virsli, ilyesmi.

2011. nov. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Kezdek megnyugodni:)

A férjem is és én is ahhoz voltunk szokva,hogy délben van meleg étel,és vacsira meg hideg,vagy bundás kenyér,virsli stb.És én ezeket adtam a lányomnak.De pénteken a játszón egy anyuka majdnem agyvérzést kapott,hogy nem adok neki meleg kaját este.Eszik ,mait mi,majd kap tápszert lefekvés előtt.

2011. nov. 13. 07:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem adtam neki főtt kaját, mindig hideg kaja van vacsira. Szendvics, amit mi is eszünk, vagy virsli meg ilyenek.
2011. nov. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egy kisgyermek étkezéssel foglalkozó gyerek orvos azt mondta, hogy este se egy felnöttnek se egy kisgyereknek nem jó sok meleget enni.

ezért jobb ha délben eszik valaki normális meleg ételt és este csak egy kis teljes kiörlésü kenyeret, nem túl zsíros dolgokkal. pl pulyka sonka, kis sejt, paradicsom stb...


Pl ha valaki bundás kenyeret ad, virslit, az megint nem könnyü.


mi mindig barna kenyeret eszünk valamivel. de sajna a parízer nagyon megy, pedig az sem a legjobb.


délben van meleg, zöldségek, husi, leves stb...

2011. nov. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Ti válaszaitokat is!


Kislányom imádja a vajas kenyeret,meg a sajtot,így nagyon sokat azt kap.

2011. nov. 13. 08:56
 9/12 anonim ***** válasza:

en joghurtot szoktam adni, csak most hogy hanyos hasmeneses virus van, igy nem kap, csak par szem kekszet, azt is ugy kell belekonyorogni

sajnos reggel nem lesz nagyobb etvagya a keves vacsitol


bar tegnap csinalt mezeskalacs hoembernenit meg mokust, abbol rengeteget megevett

2011. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bőven elég egy nap egyszer adni főtt ételt, szóval nem tudom, hova volt felháborodva a játszóteres anyuka. Én édeset is szoktam neki vacsira adni: sütit, croissant gyümijoghurttal, stb.
2011. nov. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!