Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vicces helyzetek...

Milyen vicces helyzetek adódtak nálatok abból, hogy a baba pelusozás közben pisilni kezdett?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Nálunk az volt hogy amikor jöttünk haza a kórházból akkor be kellett vinni súlymérésre.Na most a dokinő megvizsgálta és ebbe ugyebár beletartozik a kukivizsga is.Épp amikor elkezdte mondani hogy azért otthon majd figyeljük már meg hogy tud e sugárban pisilni már meg is tette egyenesen a dokinőre.Hát én nem bírtam megállni hogy ne nevesek,de ez még mind semmi pár pillanat és jött neki a kaki is,és majd nem sugárban sikerült neki azt is bemutatni,de a dokinő most gyorsabb volt :-))))

És nálatok volt valami helyzet?

2010. márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
:) Én az első ilyen akciónál úgy megijedtem, hogy a plafonig dobtam mindent, ami a kezemben volt (pelus+krém) plusz ahogy hátrakaptam a fejem, lefejeltem apát, aki a hátam mögött állt. :)
2010. márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fürcsi előtt ki volt bontva, megpuszilgattam a combjait, és ahogy abbahagytam, elkezdett pisilni. Hajszál híján szájba. Egyszer meg lányos zavaromban a tenyeremet tettem a pisi elé, mintha az bármit is felszívna :)


Szintén fürcsi előtt kibontva telibe kakilt! Nagyon az elején volt, akkor még olyan hígas-folyós a kaki, és melltől bokáig sz@ros voltam. A férjem sietett papírtörlőért, rám szólt, hogy töröljed már!!! Én meg annyira nevettem, hogy a szememet törölgettem először, mert ömlött a könnyem.

2010. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

XD XD XD Ezek haláliak!


Mi még csak tervezzük a babót, de hallottunk erről, hogy mennyire szeretnek pelusnyitás után azonnal pisilni. :D


Nemrég voltak nálunk vendégségben babás ismerősök, kissrác pelijét ki kellett cserélni, azt anyukája végig ott parázott, nehogy lecsurizza a kanapét, de végülis nem nyílt ki a tűzcsap. :)


08:33


Hajszál híján szájba, akkor az arcodat találta el? XD



Egy ide illő videó :D : [link]

2010. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!