Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kemeny szeklet fogzaskor?

Kemeny szeklet fogzaskor?

Figyelt kérdés
A kislanyom 6.5 honapos, es par napja nehezen kakil, es eleg kemeny is neki. Ez fogzaskor elo szokott fordulni? Eszik is, inni is iszik, amiota bevezettuk a szilard eteleket azota tobbet iszik vizet, es a kedve is jo, tehat nem beteg. A fogaval mar egy ideje bajlodunk, mert faj az inye, de meg nem bujt elo a fogacskaja. Ma este adtunk szekletlazito szirupot neki, amit doki ajanlott meg 1-2 honappal ez elott amikor szinten szorulasa volt.
2015. szept. 13. 21:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

rengeteg rostos ételt egyen.

ezt a bajt a szilárd étkezés okozza nálatok, nem a fog és egyáltalán nem normális dolog!

vagy inkább üveges bébiételt adj

és kizárólag gyümölcspépeket csak, valamint a glutént kellene kezdeni bevezetni mokkáskanállal(!) 7. hóig.

7 hósan jöhetnek a zöldségek

8 hósan a hús, de csak csirkemell

9 hósan tejtermék, de csak natur kefír, joghurt

stb

2015. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

ez a táblázat jó

[link]

2015. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mi a dokint ajanlasara ugy etetjuk, hogy reggel az elso etkezes tej, tizorai az gyumolcs, ebedre zoldsegek, estefele rizses-kukoricas pep, este ismet tej.
2015. szept. 13. 21:53
 4/20 anonim ***** válasza:

nem hangzik rosszul :)

mindenesetre a gyümölcs legyen nagy arányban ebben a korban.

2015. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
és még mindig javaslom az üvegeseket, univert, vagy kecskemétit. abból a menü is híg, lötty, jót tesz a babapocaknak :)
2015. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mi vettunk ''desszertet'' babaknak, kekszet tartalmaz, glutenes. Ezzel gondoltuk kezdeni a gluten bevezeteset, 100g egy adag, gondolom nem kellene egyszerre oda adni az egeszet? Ebed utan gondoltunk adni belole par kanalnyit.
2015. szept. 13. 21:58
 7/20 anonim ***** válasza:

a TEJ nél anyatejre gondoltál ugye..?

tejterméket 9 hósan adunk csak!

tehéntejet minimum 1 éves kortól, de akár 3 éves korig is lehet vele várni

2015. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Uvegeset kap, egy kis uvegnyit tobbnyire mindig megeszik egy etkezeskor, ezert nem tudom, hogy mi lehet a problema. :(
2015. szept. 13. 22:00
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos elejetol kezdve keves volt a tejem es vegul elapadt, tapszert kap.
2015. szept. 13. 22:00
 10/20 anonim ***** válasza:

a glutént én a milumil 7 gab onás péppel vezettem be, mert rá is van írva, hogy bevezetésre kiváló.

először 2 naponta adtam egy mokkáskanálnyit a gyümölcsébe, utána már naponta, később(1-2 hét múlva)drasztikusan emeltem az adagot

2015. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!