Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mar masodjara van veralafutas...

Mar masodjara van veralafutas a kislanyom bal szeme feherjen, sem most sem elso alkalommal nem vettem eszre mikor csinalta, ha odakapott volna akkor nagyon sirt volna, szorulasa sincs hogy az erolkodestol, lehet esetleg masvalamitol?

Figyelt kérdés
Het honapos
2010. márc. 13. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Egyszer az enyémnek is volt. Én akkor arra gondoltam, hogy belekapott. De ő sem sírt, nem vettem észre, mikor csinálhatta...
2010. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Belekaphatott, nem feltétlenül sírnak ilyenkor. Esetleg félve kérdem, nem rázhatta meg valaki erőteljesen? Akkor is véraláfutásos lesz ugyanis a szemfehérje.
2010. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,igen ez is egy lehetseges ok lehetne,de nem razta meg senki,valoszinu almaban tortenhetett mert az este furdeskor meg nem volt ott,csak azert idegeskedtem mert ketszer ugyanazon a helyen tortent.
2010. márc. 13. 14:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!