Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok az anyukák, akik szoptatn...

Azok az anyukák, akik szoptatnak, azok hogy oldják meg, ha kimentek sétálni a picivel, vagy akárhova? Mert én szoptatok, de minden kimozdulásunk rohanásbol áll, mert eltelik 2-3 óra és éhes a baba.

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Most kicsit gond, hogy hideg van, de amúgy bárhol lehet szoptatni! Én szoptattam mindenütt, ahol épp kért a baba - játszótéren, parkban egy padon, autó hátsó ülésén, meg ahol épp kellett. Lehet szépen, diszkréten szoptatni, anélkül, hogy bárki észrevenné. Ha van hordozókendőd, abból tuti nem látszik semmi. Tavaly nyáron a huszártáborban össznépi vacsi közben szopiztunk így, közben én is ettem, beszélgettem. A baba rám volt kötve kendőben,ültünk az asztalnál, szuperul éreztük magunkat, a kicsi meg kiszolgálta magát, majd szépen el is aludt. :-)

Amíg ilyen hidegek vannak és nem jó leülni egy padon, kéredzkedj be valahová. Én rendszeresen szoptattam a télen butikok próbafülkéjében is. Vicces, de ha muszáj... :-))

2010. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezt el kell fogadnod, ha nem akarsz útközben cumisüvegezni. Később már ki fogja bírni picit hosszabb ideig is kaja nélkül (3-4 óra), főleg ha elalszik séta közben.
2010. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi kisebb városban élünk, szerintem 3 óra alatt be lehet járni az egészet :) Szopizik, elindulunk és eszik újra, ha haza érünk.

Ha Pécsre megyünk, akkor az Árkádban oldom meg a pelenkázóban (tiszta, minden rendben van vele). De szerintem ha jó idő lesz és barátnőkkel megyünk sétálgatni, jönni-menni, akkor megoldjuk egy félreeső padon, parkban.

Eddig még egyszer sem volt probléma, hogy szoptassam. ( 2,5 hónapos, még néha kicsit össze-vissza szopizik, de tényleg meg lehet oldani).

2010. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha sétálni megyek csak, az ugyebár nem tart 3 óra hosszáig, azzal különösebb gond nincs is. Mindig közveteln szopi után indulok el vele. Ha autóval megyünk hosszabb programra, akkor mindig az autóban szoptatok és ott is cserélek pelust.
2010. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!