Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet megnézni hogy...

Hogyan lehet megnézni hogy két embernek milyen gyereke lehet?

Figyelt kérdés
úgy értem van erre valami program vagy hasonlók?

2015. szept. 19. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Persze. ! Akkor csak kék szemű, szőke sudár , csinos lányok születnének. Vagy erős izmos, 190 magas fiúk. Nem lenne sovány, kövér, gyerek.
2015. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:D Na jóóó... Szuper linkek, de ez csak játék.

Fiam hasonlít az apjára, de a lányunk egyikünkre sem, ő eléggé nagyanyja forma. Szóval egy ilyen progi közel sem a valóságot dobná ki nekünk.

:)

2015. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak dominánsabb gének és kevésbé dominánsak. Ezt a részt a program nem tudja, ráadásul más-más kombináció jöhet ki minden gyereknél.


Nézz meg bármilyen többgyerekes családot, van, ahol senki nem hasonlít senkire. Van, ahol valamilyen szembeötlő arcvonás jelen van mindenkinél.


Én pl. apámra hasonlítok, míg az anyai ági unokatestvérem ezerszer jobban hasonlít az én anyámra (nagynénjére), mint a saját anyjára.

A lányom annyira az apja vonásait örökölte, hogy a férjem korábbi házasságából származó lányára jobban hasonlít, mint rám.

2015. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!