Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hónapos babám tegnap és...

5,5 hónapos babám tegnap és ma evett szilvát először almával. Holnap adhatok Neki banánt amit még nem evett, vagy még kell várni az új ízzel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem adhatsz neki.
2010. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak a banánnal vigyázz,mert allergizálhat.Minket csak úgy nem üt ki,ha félbevágom hosszában,és kiszedem kanállal,vagy késsel a fekete magokat.Minimális a veszteség,viszont nem allergizál.Ha maggal adod,ne lepődj meg,ha a kaki tele lesz fekete pöttyökkel.(én meglepődtem)

7 hós baba anyukája

2010. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem kapirgáltam, hanem a magok mentén késsel levágtam a banán külsejét. Sokkal gyorsabb.
2010. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy picit még várnék a banánnal, nagyon magas a kálium tartalma, és fogja a kakit is, meg a a magokat szedd ki eleinte. (a kiskönyvemben az van, hogy 1 éves kor után adjunk, én sem tartottam be, kb 7 hós kora óta adom neki a banánt) Esetleg próbálkozz az őszibarackkal, meg a sütőtökkel.
2010. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Őszit, sütőtököt már evett. De akkor kicsit lehet még várok vele.

2010. márc. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!