Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkorának kell lennie 4-5...

Mekkorának kell lennie 4-5 hónapos korban a kisfiúk kukijának?

Figyelt kérdés
Nem láttam még a kisfiamon kívűl más ilyenkorú babát, de mintha nem nőtt volna még neki, a testéhez képest szerintem már nagyobbnak kéne lennie.
2010. márc. 13. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Na ez a nem mindegy!!!


:-DDDD

2010. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
20 cm minimum
2010. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Lehet hogy vicces kérdés vagy hülyén hangzik, de tényleg jó lenne tudni vagy kérdezzem meg a gyerekorvost? nemfog kinevetni?
2010. márc. 13. 20:38
 4/17 anonim ***** válasza:
kérdezd meg nyugodtan,nem fog kinevetni:)amúgy szerintem olyan 2-3.de ez csak egy tipp
2010. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

1. vagyok,ne haragudj,de szerintem ki fog nevetni! :-D

Ti szoktátok mérni a fiatok kukiját mérőszalaggal?Ez most komoly?Van aki cm-re pontosan meg tuja mondani,hogy mekkora?

Ne mááár... :-D

2010. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,legalább te normális választ adtál, itt is alig mertem ezt meg kérdezni mert pont erre számítottam hogy vicceskedni fognak.
2010. márc. 13. 20:41
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj ez miatt, nem olyan gyorsan nő az sem. és bármi "nem normális" dolog lenne a védőnő illetve a gyerekorvos biztos jelezné feléd.persze a saját megnyugtatásod érdekében mikor azt vizsgáljak a doki lazán kérdezd meg hogy minden oké? és azt fogod hallani : IGEN.
2010. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem értem miért piszkálnak téged, ez egy normális dolog, hogy egy ANYA aggódik a GYERMEKÉÉRT, itt nem arról van szó, hogy húú, mekkora farka lesz a fiamnak ha megnő....szerintem nyugodtan kérdezd meg a gyerekorvost, ez a munkája, max mosolyog egyet, de nem nevethet ki. Vagy ha van más kisgyerekes ismerősöd, kérdezd meg, vagy az édesanyádat, hogyha tudod. Az ilyen esetekre kellenek a szülők meg a barátok.

Nekem amúgy fogalmam sincs. Még nincs babám, pedig most majdnem összejött....2 hetet késett a menszeszem....de ma sajnos megjött. Ezt csak plusz infónak:)

Sok sikert!!!:)

2010. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez teljesen változó!Különben a kisfiúk általában öröklik apa méreteit.Hidd el majd megfog indulni a nővégben ott is!Ezen ne aggódj!
2010. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Épp fürdésidő van:))) Sosem mértem le, eddig:)))

Igaz, 14 hónapos kisfiú: 3,5 cm

2010. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!