Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell a babahordozót...

Hogyan kell a babahordozót bekötni a kocsiba, ha nincs hozzá adapter?

Figyelt kérdés

Chipolino babahordozónk van, adapter nélkül. Szabályosan hol lehet utaztatni a babát benne? Hogyan kell a biztonsági övet bekötni?

Lehet, hogy buta kérdés, de én nem tudom.


2010. márc. 14. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
A használati utasításában benne van, hogy hogyan kell bekötni. Ha nem tudod megfejteni, akkor menj vissza a boltba ahol vetted és kérj segítséget! Minden hordozónak más a bekötési módja. Bármelyik ülésen utazhat a baba, elöl is!
2010. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Feltéve akkor,ha nincs vagy kikapcsolható a légzsák!Különben NEM utazhat a jobb elsőn!
2010. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Örököltük, úgyhogy nincs használati útmutató. Akié volt ők nem használták kocsiban.

Arra gondoltam, hogy hátra teszem -magam mellé- menetiránnyal szemben és áthúzom az elején az övet.

Sajnos nincs keretünk adaptert venni. :( Azt bezzeg megtaláltam hogyan kell rögzíteni.

2010. márc. 14. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Menetiránnyal szemben semmi esetre se tedd! Ha örököltétek, és gondolom nem tudjátok megkérdezni azt akitől kaptátok, akkor kérdezzd meg egy bababoltban. Első voltam.
2010. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az lesz! 10 nap múlva szülünk -elméletileg- valahogy haza kell hozni a picúrt. :)

Köszönöm!

2010. márc. 14. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Menetiránynak háttal kell bekötni a hordozókat általában úgy, hogy a biztonsági övnek azt a részét ami a mellkasod előtt futna, a hordozó hátulján található fülecskén keresztül kell átvezetni, azt a részt ami az öledben lenne, pedig a hordozó tetején található fülecskéken kell áthúzni. Mindenképpen próbáljátok meg még a szülés előtt bekötni, ne akkor kelljen idegeskedni amikor már jönnétek haza a kórházból. Ugyanis mi így jártunk. Menetiránnyal megegyezően tudtuk csak bekötni. Persze azóta már rájöttünk hogy kell.

Könnyű szülést!

2010. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hú, így oké! Már értjük! :) Kedden ctg-re megyünk, kipróbáljuk.

Köszönöm!

2010. márc. 14. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!