Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alul és felül is kilóg a...

Alul és felül is kilóg a lányom. Vegyek másik babahordozót?

Figyelt kérdés
Kislányom már teljesen kilóg a bébihordozóból. A lábai bokától teljesen kint vannak, a feje pedig eléri a hordozó peremét. Vegyek neki másikat, vagy kibír még pár hónapot így?
2011. szept. 29. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lába nem lenne gond,de a feje igen. Vegyél nagyobbat (ha még kell egyáltalán hordozó)
2011. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Még nem tud önállóan ülni.

Teljesen átlagos hordozónk van. Melyik az, amelyikben egy hosszú bab is kényelemesen elfér?

2011. szept. 29. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Brio sing van, a lábai kilógnak, de a feje fölött még bőven van hely. Most 72 cm és kicsit több 8 kg-nál. Elvileg 13 kg-ig jó, de szerintem hamarabb le kell cserélni. Ha cserélsz, érdemes 0-18 kg-ig való ülést venni, amit menetiránynak ellentétesen is be tudsz kötni. Menetirány szerint akkor biztonságos a kicsi gerincének, ha már legalább(!) 2-3 hónapja biztonságosan ül egyedül, de leginkább egyéves kortól ajánlják.
2011. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős és hány kiló? Mert a kezdő babahordozó után a 9-18 kg-os jön. Azt lenne érdemes venni neki legközelebb
2011. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg baj ha a feje tullog...milyen hosszu a lányod és mennyi idős? Érdekes egy hordozó lehet...
2011. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

8,2 kiló, 68 centi és 5 hónapos.

Még a kisfiunknak vettük, akkor nem volt semmi gond, neki végig jó volt addig, amíg kellett. Úgy terveztük, hogy ha már tud ülni a kicsi, akkor a nagy kap egy 15-36 kilós autósülést, a pici pedig megkapja az Ő 9-18 kg-ig jó ülését. Igazából még nem lóg ki a feje, de már eléri a peremét.

2011. szept. 29. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 74 cm-es a kisfiam 0-13 kg-ig ülésünk van, de nem lóg ki a feje. Illetve, ha lejjebb húzom a hordozóban és kicsit a lába lóg túl az nem olyan nagy gond.

Én kivárok még pár hónapot így, a következőt úgyis használhatja 8 hónapos korától. Nektek is azt javaslom, hogy a 9-18-ast vegyétek legközelebb, más nem sok idő és belenő. Meg ugye ülni is meg kell tanulnia. (De vehettek az átmeneti időszakra 0-18-as hordozót, csak nem látom sok értelmét olyan rövid időre)

2011. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ekkor már rendes autósülésbe ültettem. 0-18kg-osat vettünk, amelyet lehet menetiránynak háttal bekötni. Ekkor még nem kell üljön, mert félig fekvő helyzetben van. Ha már tud ülni, akkor megfordítható szembe is. Concord gyermekülésünk van.
2011. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!