Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány kiló a 3 hónapos babád?

Hány kiló a 3 hónapos babád?

Figyelt kérdés
Az kislány babám 3800 grammal született és most 3 hónaposan 6300 gramm. A védőnőm ki van akadva, hogy mekkora a baba. De mit csináljak? Nem etetem túl. 3 óránként eszik 120 mili tápszert.
2015. okt. 1. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Na, akkor mit szólt volna az én fiamhoz :) Ő 3900 grammal és 55 cm-el született, 3 hónaposan 7,5 kg és 66 cm volt. Ő már csak 4 óránként evett kb. 120 ml tápszert. Jelzem, hogy sem az orvosunk sem a védőnő nem csinált ebből problémát. Most 3,5 éves lesz, kb. 18 kg és 105 cm. Semmit nem kell csinálnod.
2015. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

7 kg volt 3 hónaposan.

MOst 15 hónapos és 11 kg

2015. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3550-el született kislányom pont ennyi volt 3 hónaposan. 4 hónaposan 7 kiló. Nem etettem túl, anyatejes. Semi proléma nem volt ezzel. Védőnő mit akad ki? Nem látott a praxisa alatt ekkora babát???

Azért majd lassulni fog ez a rohamos gyarapodás. Enyémnél is 4 hós kora után lassult le.

2015. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2és fél hós 6kg . 3800 al született :) igény szerint szopik. A mi védőnönk dicséri h gyönyőrűen fejlődik. ;)
2015. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 4320 g-mal született, holnap lesz 3 hónapos és 8 kg felett van. Anyatejes, de rengeteget eszik. Pl. tegnap reggel 240 ml-t.

Én most azzal geccsolok, hogy (szerintem) nem tud 3 óránként ilyen sok tejet termelni a szervezetem. Ja, 3 óránként éhes. Szóval, reggel rengeteg tejem van, aztán ahogy halad előre a nap, úgy van egyre kevesebb. Estére már csak 40-60 ml van. Persze ez nem elég neki (sír mert éhes), de eddig volt fagyasztott tej a hűtőben. Sajna ma elfogyott, úgyhogy marad a tápszer. Most éppen homeopátiás bogyót próbálok, majd kiderül, hogy segített e.

2015. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!