Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy érdekes módszerrel állítól...

Egy érdekes módszerrel állítólag 100%-os biztossággal meg lehet tudni a baba nemét. Válaszolnátok két kérdésre ehhez?

Figyelt kérdés

Milyen nemű a gyermeked/gyermekeid?

Ki a dominánsabb a kapcsolatotokban?


Nagyon kíváncsi lennék, hogy tényleg ennyire tuti-e ez a módszer, mert az én családomban és a pároméban is nagyon bejött! Ijesztően nagyon... :) Most "visszamenőleg" kellene néhány precedens, remélem segítetek. Délután visszanézek és megírom a módszer lényegét. Addig is minél több válaszra lenne szükségem! És ha bejön, akkor már előre is meg lehet mondani, hogy milyen nemű lesz a baba. Érdekes...


2010. márc. 15. 09:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
56%

1. Most vagyok terhes, és még nem tudom a baba nemét

2. Én vagyok a dominánsabb

Nagyon kíváncsivá tettél!

14h km

2010. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk már van egy kisfiunk,ő most 2éves 7hós.Most vagyok várandós a pici lányunkkal 37hetes.Akkor ilyenkor mi van? Megváltozott a domináns szerep a kapcsolatunkban?Engem is nagyon érdekel a módszer.
2010. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
84%
Kisfiúnk van, neki pedig van egy domináns anyája. :)
2010. márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Annyit segítek, hogy ne legyen meddő a várakozásotok :D hogy felpontozom azt, aki egyértelműen alátámasztja a módszert! :) Izgi... :)
2010. márc. 15. 09:22
 5/38 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Nekünk is kisfiúnk van 8 hónapos és az anyukája a dominánsabb. :)

2010. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk van egy fiúnk és a párom a dominánsabb,ha az öröklési dominenciára gondoltál.
2010. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
85%

Ezzel a felpontozással csak az a baj, hogy egyedül kevés leszel hozzá... több fel- illetve lepontozás szükséges, hogy látszódjon a százalékokból, hogy ki az, aki alátámasztja az elméletedet!


Egyébként kisfiam van, és teljesen vegyes a dominancia. Van amiben én, van amiben a párom viseli a nadrágot. Úgy érzem, hogy teljesen egyenrangúak vagyunk a kapcsolatunkban. B.

2010. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Nekünk is fiúnk van és van egy domináns édesanyja!
2010. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
56%

kisfiam van és én vagyok általában a domináns.



mennyi domináns anyuka van itt.nem is gondoltam volna h ennyire dominánsak vagyunk minők.

2010. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Na jó, de mi van akkor, ha van már egy lányom, aztán meg születik egy fiam?
2010. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!