Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb előre tudni a...

Melyik a jobb előre tudni a baba nemét vagy ha csak születésnél derül ki?

Figyelt kérdés
Van egy kislányom most vagyok várandós a második babával.Teljesen mindegy kislány vagy kisfiú lesz. A kislányomnál is csak a kíváncsiság hajtott.Azt tervezzük a férjemmel most nem szeretnénk tudni a baba nemét legyen meglepetés mikor megszületik .Szerintetek jó előre tudni a nemét megbánom ha nem fogom előre tudni ?
2010. aug. 15. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Háááát, ha nem gond, hogy a kórházból mehet apa babaruhát venni, ha fiúcska?!

Más szempontból nem hiszem, hogy "gond" lenne.

2010. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért bánnád meg? Szerintem nagyon jó, ha kibírod, hogy ne kérdezd meg. Én ugyan belebetegednék a kíváncsiságba, de csak ez az oka, amiért szeretném tudni, amint lehet.
2010. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
38+3 hetes km vagyok , ikrekkel:) nem szerettem volna megtudni hogy kisfiuk vagy kislányok lesznek, de sajnos muszáj volt mert a férjem nem hagyott békén, mert kimondottan vagy fiu, vagy lány ruhákat szeretne vásárolni, így kiderült hogy hogy lassan megfognak születni a kislányaim Ramóna és Barbara :)
2010. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát babaruha szempontjából nem mindegy, de igazából volt már arra is példa, hogy elnézték az UH-t és végül egy másik nemű baba jött ki, szóval igazából mindegy :)
2010. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg egyikőtökben sincs erősebb vágy egyik, vagy másik nemű baba iránt, akkor tényleg izgi, hogy mi lesz...:-)


Mi is azt mondtuk, hogy mindegy, de ha lehet, akkor egy hajszálnyival inkább jobban kislányra vágynánk. de csak egy hajszálnyival, legalábbis ezt mondtam.

majd voltunk genetikai vizsgálaton, és mikor megjött az eredmény, hogy kislány, fél órát zokogtunk, hogy jaj, de jó.

tehát az a hajszálnyi mégsem csak annyi volt...persze az egészsége is fontos volt, azért is sírtam...


Jó egészséget Nektek is!

40 h.km.

2010. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én nagyon szerettem volna kislányt mikor a doki megerősítette,hogy az lesz hát nem mertem beleélni magam és csak fehér meg egyéb uniszex dolgokat vásároltam (lány lett). Már próbálkozunk a következő babával és úgy vagyunk vele,hogy akkor legyen meglepetés és csak akkor szeretnénk tudni a nemét,ha már kint lesz.

2010. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Attól félek bennünk is nagyobb lesz a vágy arra hogy megtudjuk ki lakik a pocakban de érdekel az is milyen "érzés" a szülőszobán megtudni hogy kislány vagy kisfiú :) Mindenkinek nagyon szép babavárást kívánok :)
2010. aug. 15. 17:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi szuleteskor tudtuk meg a baba nemet. A baba szobat ugy festettuk, hogy az also fele a falnak halvany zold es a felso fele halvany kek mert a zold reszre raktunk allatos matricat, fakat es egy tavat bekakkal, a kek reszre meg felhoket mehecskekt es madarkakat. Igy mind a 2 nemnek megfelelt. Ruhabol csak ujszulott ruhat vettunk es 0-3 honapos korig ami feher, sarga, eseteleg almazold volt. Szuletese utan vasaroltunk a nemehez illo ruhat. Nekunk igy volt izgalmas mert a szules mellett meg azert is izgultunk, hogy vajon mi lesz a baba neme. Olyan jo erzes volt a kivancsisag. Kisfiam szuletett de a kovetkezo babamnak sem szeretnem megtudni a nemet de titokban remenykedem, hogy o is kisfiu lesz. :)))
2010. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én személy szerint borzasztóan kíváncsi vagyok már. :) A 16. héten megyek 4D UH-ra. Egyébként csak a 18. héten kéne mennem a következő UH-ra, de nem bírom. :) Jó neked, ha kibírod, biztosan izgalmas a szülőszobában megtudni. :)
2010. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 3x szültem és egyszer sem tudtuk a nemüket:-))

Teljesen megoldható minden, mi élveztük a férjemmel a "bizonytalanságot". Direkt nem kérdeztük meg! Mind a 3 fiú lett:-))

2010. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!