Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babát kell teáztatni...

Tápszeres babát kell teáztatni evések között?

Figyelt kérdés
5 hetes a babám és sajnos tápszeres lett pár napja.Kicsit nehezen kakál és gondoltam adnék neki Mecsek teát evések között, de nem tudom jó ötlet e?a védőnőm azt mondja a tápszerrel megy be elég folyadék is!Ez így van?
2010. márc. 15. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha nem spec. tápszer, akkor elméletileg nem kell plusz folyadék. da ha kaki gondok vannak, akkor persze adj neki és biztosan segíteni fog.
2010. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen a tápszerrel megy be elég folyadék,szerintem felesleges még teát adnod neki!

ÜDV

2010. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan adj neki Mecsek teát. Igaz, hogy a tápszer is folyadék, de nincs akkora folyadékpótló hatása, mint az anyatejnek.

2010. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én inkább nem találgatnék hanem kikérném a védőnő vagy az orvos tanácsát.

Biztos tudna adni valamit,hogy könnyebben kakiljon!

2010. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A tapszeres dobozon is irja hogy kell adni vizet is vagy teat(humana)
2010. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, adj neki mindenképpen:) Szeretni fog érte nagyon :) A mecsek tea finom és ha többet iszik, lazítja a székletet és megelőzöd vele a pocakfájást is (mert hogy az édeskömény bizony arra való). Én fiacskám is tápszeres és iszik az elejétől. Akkoriban kb. 50 ml-t egész nap.
2010. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Azért kell adni mellé teát vagy vizet mert a tápszer szárít mint a kamilla tea. Ha jelez nem biztos hogy éhes lehet hogy csak szomjas. Én adtam neki, igaz nekünk külön szólt is az orvosunk mikor fel kellett iratnom neki a tápszert.
2010. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én meg is bolondulnék, ha nem adnék neki, mert evések között sokszor nyűgös. A doktornő azt mondta, ne adjak, de én adok, igaz, keveset és sose hagyom, hogy teleigya magát vele. 8 hetes a kisfiam. Adj nyugodtan.
2010. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elvileg adhatsz neki, de nem biztos, hogy elfogadja. Az én lányom a hozzátáplálásig nem volt hajlandó inni, igaz nekünk a kakilással nem volt gond.

Egyébként minden orvos és védőnő más állásponton van a tápszer mellé adott teáról, attól függ kit kérdezel meg mindenki mást fog mondani. Kakigondok esetén lehet, hogy csak tápszert kell váltanotok.

2010. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Azt hiszem inni fogunk!
2010. márc. 15. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!